Zdroj: E!
Stanice E! zrušila před měsícem seriál The Royals po čtyřech sériích, ale společnost Lionsgate, která tuto stanici vlastní, byla připravená seriál zachránit a nabídnout ho jiné stanici. Tento týden však vydala prohlášení o definitivním ukončení seriálu.
#Loyals, we’re so thankful for your undying support of #TheRoyals, but sadly our reign has officially come to an end. It has been a true privilege to bring this series to life and to work with such an amazing cast and crew on 4 incredible seasons!#LongLiveTheRoyals pic.twitter.com/DPmb7zoMYm
— Lionsgate TV (@LionsgateTV) September 24, 2018
Společnost Lionsgate se před několika dny vyjádřila k definitivnímu ukončení seriálu.
#Loyals jsme vám vděční za vaši podporu seriálu The Royals, ale bohužel vám musíme oznámit, že jeho vláda došla ke konci. Bylo nám potěšením přivést tuto sérii k životu a pracovat s tak úžasným obsazením a všemi, kteří se na seriálu po celé čtyři série podíleli. #ŽijtedlouzeTheRoyals
Jste smutní z toho, že seriál skončil? Co se vám na seriálu nejvíce líbilo?
Foto: E!
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2015 | Ukončeno
4 sezóny
| E!
| 42 minut
Taková normální britská královská rodinka. Je sice vymyšlená, ale problémy má až příliš opravdové. Fiktivní příběh modré krve opojené mocí a bohatstvím.
Obsazení:Jake Maskall (Cyrus Henstridge), Elizabeth Hurley (Helena Henstridge), Tom Austen (Jasper Frost), William Moseley (Liam Henstridge), Merritt Patterson (Ophelia Pryce), Vincent Regan (Simon Henstridge),
(více)
Diskuze /4
Klars22
Natahování, převraty postav a vztahů celý čtyři série a skončí to takhle??? Jako chápu, že když je malá sledovanost, tak to jinak asi nejde, ale mohli natočit aspoň jeden díl ještě, anebo teda to nekončit takhle, když i na konci třetí série nebyla jistá čtvrtá. Jinak seriál byl skvělý.
Cucana
Tento seriál jsem měla opravdu ráda, mrzí mě, že nebude pokračovat. Byl úžasný a konec bohužel nedořešený, ale i tak se i nadále bude řadit k mým nejoblíbenějším seriálům. #TeamLiam
zorgSVk
Tak to je vážne škoda :/
Alvin
Co série, tím to bylo lepší. Lepší výkony herecké, víc převratný příběh, konflikty a jejich nedořešené konce… Těšila jsem se, že další série bude TEN konec! Přála bych si vědět jen konec, takhle to mrzí nejen nás, fanoušky, ale i herce a všechny, kdo na tom pracoval. Je to neskutečná škoda, protože to mělo dobře našlápnutý děj. Celá naše rodina si ho zamilovala svou upřímností a zábavným podáním.