The Royals
94/100 - 110×

The Royals

Taková normální britská královská rodinka. Je sice vymyšlená, ale problémy má až příliš opravdové. Fiktivní příběh modré krve opojené mocí a bohatstvím.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | E! | 42 minut
žánr
Drama
hrají
Jake Maskall (Cyrus Henstridge), Elizabeth Hurley (Helena Henstridge), Tom Austen (Jasper Frost), William Moseley (Liam Henstridge), Merritt Patterson (Ophelia Pryce), Vincent Regan (Simon Henstridge),

Eleanor Henstridge

Eleanor Henstridge

Princezna Eleanor Henstridge je dcerou krále Simona a královny Heleny. Má staršího bratra Roberta a bratra-dvojče Liama. Udržuje si drsnou image, většinu času tráví (k potěše paparazzi) na večírcích pitím a braním nejrůznějších omamných látek. Z rodiny má nejblíž k Liamovi a otci, od něhož získala přezdívku Lenny.

Sezóny 4
2015 -

Obsazení: Alexandra Park

FOTO: E!

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FoxieBlack

Skvělá postava ♥

19.2.2019 | 19:56:36
MVElis

Princezna má samozřejmě spoustu přešlapů, ale bez toho by to nebylo ono. Je svá, nezajímá se o to, jakou ji chtějí mít ostatní, ale když přijde na lásku je ochotná udělat cokoli. To je pouze můj názor, svůj si udělej po zkouknutí seriálu.

28.3.2018 | 15:35:26
Mou

Krásná, chytrá princezna se super smyslem pro humor plus její dojemné scény tahají za srdce. Jasper + Eleanor ♥

24.7.2017 | 16:42:08

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama