The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E10: Darkness

S01E10: Darkness

S01E10: Darkness
6.1.2012
2 050 000
40 minut

Cassie se obrátí na Adam, když o sobě odhalí tajemství, které potřebuje utajit před zbytkem Kruhu, včetně Diany. Mezitím je Diana nadšená, když se její babička Kate staví na návštěvu, ale Charles je ohledně matčiných motivech podezíraví, když projeví Kate neobvyklí zájem o Cassie. Mezitím Faye naverbuje záhadného cizince jménem Lee, aby ji pomohl s kouzlem, které by mohlo změnit rovnováhu Kruhu navždy.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Stefanie Kramer (Kate), Grey Damon (Lee)

Scénář/Režie:

David Ehrman / Chris Grismer

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
thera

Asi proto, že jsem čekala víc.

webmaster
6.1.2012 | 14:09:47

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama