The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E11: Fire/Ice

S01E11: Fire/Ice

S01E11: Fire/Ice
12.1.2012
1 930 000
40 minut

Cassie požádá Adama o pomoc, když chce pátrat v otcově minulosti a hledání je zavede k tajuplnému povědomému místu. Také to znovu rozdmýchá starý oheň, když Adam, nadšený, že s Cassie zase tráví čas, ji pozve na tanec Ohně a Ledu. Ale kvůli svému přátelství s Dianou je Cassie mu nucena dát překvapivou odpověď. Ve snaze být lepším otcem, se Ethan nabídne na tanci jako doprovod, i přes Alamův strach. Faye požádá Leea, aby ji pomohl s kouzlem, které by ji poskytlo vlastní magii. Naneštěstí má kouzlo hrozivé vedlejší účinky, které téměř zničí Kruh.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Adam Harrington (Ethan), Grey Damon (Lee)

Scénář/Režie:

Holly Henderson & Don Whitehead / Joshua Butler

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama