The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E11: Fire/Ice

S01E11: Fire/Ice

S01E11: Fire/Ice
12.1.2012
1 930 000
40 minut

Cassie požádá Adama o pomoc, když chce pátrat v otcově minulosti a hledání je zavede k tajuplnému povědomému místu. Také to znovu rozdmýchá starý oheň, když Adam, nadšený, že s Cassie zase tráví čas, ji pozve na tanec Ohně a Ledu. Ale kvůli svému přátelství s Dianou je Cassie mu nucena dát překvapivou odpověď. Ve snaze být lepším otcem, se Ethan nabídne na tanci jako doprovod, i přes Alamův strach. Faye požádá Leea, aby ji pomohl s kouzlem, které by ji poskytlo vlastní magii. Naneštěstí má kouzlo hrozivé vedlejší účinky, které téměř zničí Kruh.

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Adam Harrington (Ethan), Grey Damon (Lee)

Scénář/Režie:

Holly Henderson & Don Whitehead / Joshua Butler

Trailer:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Reklama