The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E15: Return

S01E15: Return

S01E15: Return

Popis patnáctého dílu, kde se poprvé objeví Joe Lando (dr. Quinnová).

16.2.2012
1 710 000
40 minut

Cassie je ohromená, když se notoricky známá zlá osoba z její minulosti objeví na prahu jejích dveří. Avšak její ohromení se rychle mění v podezření, když jí požádá o vrácení medailonu, který našla v ohořelém vraku lodi, kde byla zavražděna většina členů předchozího Kruhu. Cassiein naštvaný odchod je ale přerušen Ebenem a jeho bandou lovců čarodějnic. Jake se nabídne výměnou za Cassieinu svobodu a když si Adam uvědomí, že jsou v průšvihu, svolá Kruh. Mezitím Faye a Diana si dělají starost, když Melissa začne trávit víc času s Callumem.

Brad Turner directed the episode written by David Ehrman

V hlavních rolích:

Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (ředitelka Dawn Chamberlain)

Dále hrají:

Grey Damon (Lee), Joe Lando (John Blackwell), Michael Graziadei (Callum)

Scénář/Režie:

Andrew Miller & Andrea Newman / Liz Friedlander

Trailer:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Reklama