The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E21: Prom

S01E21: Prom

S01E21: Prom

Popis předposledního dílu.

cz sk
3.5.2012
40 minut

Je v Chance Harbor se koná ples a po tom, co Adam odhalí krystal ukrytý ve škole a Blackwell říká Cassie, že ho může použitím její temné magie, najít. Když se Cassie tuto radou řídí, dovede ji k nebezpečnému odhalení. Mezitím, Faye zve Jakea na ples, a to navzdory skutečnosti, že ji o dva roky dříve nechal čekat. Adam, Diana, Cassie a Melissa konečně dojdou na ples, ale když přijdou o krystal, který připadne Ebenovi, skončí to situací, která je otázkou života a smrti. Mezitím, se Dawn pokouší zastavit Blackwella, který na Charlese uvrhne smrtící kouzlo.

Režie: Alex Zakrzewski | Scénář: Holly Henderson & Don Whitehead

Hlavní role: Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (Dawn Chamberlain)

Vedlejší role: Joe Lando (John Blackwell), Sammi Rotibi (Eben), JR Bourne (Isaac)

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama