The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E21: Prom

S01E21: Prom

S01E21: Prom

Popis předposledního dílu.

cz sk
3.5.2012
40 minut

Je v Chance Harbor se koná ples a po tom, co Adam odhalí krystal ukrytý ve škole a Blackwell říká Cassie, že ho může použitím její temné magie, najít. Když se Cassie tuto radou řídí, dovede ji k nebezpečnému odhalení. Mezitím, Faye zve Jakea na ples, a to navzdory skutečnosti, že ji o dva roky dříve nechal čekat. Adam, Diana, Cassie a Melissa konečně dojdou na ples, ale když přijdou o krystal, který připadne Ebenovi, skončí to situací, která je otázkou života a smrti. Mezitím, se Dawn pokouší zastavit Blackwella, který na Charlese uvrhne smrtící kouzlo.

Režie: Alex Zakrzewski | Scénář: Holly Henderson & Don Whitehead

Hlavní role: Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (Dawn Chamberlain)

Vedlejší role: Joe Lando (John Blackwell), Sammi Rotibi (Eben), JR Bourne (Isaac)

Trailer:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Reklama

Reklama