The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 79×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut

Z pohádky do pohádky

Z pohádky do pohádky

Zdá se, že brzy do Chance Harbor zavítá samotná šlechta! No dobře, nejedná se tak úplně o šlechtu, ale o prince z pohádkového seriálu Once Upon a Time, který míří z ABC do CW.

2 0
28.1.2012

Jaký princ si to tedy na svém koni zamíří do přístavního městečka? Australský herec Tim Phillipps dostal jednu z vedlejších rolí jako Grant.

Spontánní, rozpustilý, sebejistý a pohledný student soukromé školy Grant ani tak nepřijede, jako doslova připlachtí do Chance Harbor na své impozantní jachtě a poprvé se objeví v 16. epizodě.

Diváci Once Upon a Time ho dost možná tedy rozpoznají jako Seana Hermana neboli okouzlujícího prince Thomase, manžela Popelky. V Austrálii hrál v několika dramatech jako Bed of Roses a Neighbours a Phillipps se tak stane už třetím Australanem, který v seriálu zakotví – hned po Phoebe Tonkin (Faye) a Louisovi Hunterovi (Nick).

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama