The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 80×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut

Ze Star Treku do Chance Harbor

Ze Star Treku do Chance Harbor

Byla obsazena další role jednoho ze starších, kteří připravili následující generaci o moc.

1 0
13.3.2012

63-letý herec John de Lancie, dobře známý jako Q ze Star Treku, bude hrát Royce Armstronga, silný, ale samotářský Jakeův (Chris Zylka) dědeček. Royce vyjde z úkrytu, aby odhalit znepokojivé konspirační teorie o událostech před 16 lety a jak je současný Kruh zapojen.

De Lancie – který se objevil třeba v seriálech Stargate SG-1, Breaking Bad a Torchwood: Miracle den – se poprvé objeví v 19. epizodě.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama