The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Dexterův otec dostal roli v novém fantasy seriálu

Dexterův otec dostal roli v novém fantasy seriálu

Dexterův otec dostal roli v novém fantasy seriálu

Protože toho zatím o seriálu The Shannara Chronicles víme málo, pojďme si alespoň představit další hereckou posilu, která do seriálu míří. Uvnitř článku také naleznete nějaké novinky z natáčení.


3 0
9.4.2015

Ostřílený americký herec James Remar, kterého můžete znát především jako Harryho Morgana ze seriálu Dexter, získal roli vůdce skupinky zlodějů, kteří si říkají Tuláci. Postavu, kterou ztvární, je Cephelo. Tento velice vychytralý a důvtipný zlodějíček je otcem Eretrie.


Natáčení na Novém Zélandu je stále v plném proudu. Pojďme se tedy podívat na pár novinek, které Terry Brooks, autor knižní předlohy, zveřejnil na svých webových stránkách. Brooks sice sliboval, že nás bude pravidelně o natáčení informovat, ale nakonec se však rozhodl jinak a prozradil nám jen pár věcí, na které se můžeme těšit.

Jako první se Brooks zmiňuje, že je velice nadšený okolní přírodou, kterou dokázali převést na televizní obrazovku. Při psaní knihy si totiž představoval, jak krajina Ellcrys bude vypadat ve fantazii jednotlivých čtenářů. Avšak to, co zde dokázali tvůrci vytvořit, daleko předčilo jeho očekávání. Doufá tedy, že diváci budou nadšení stejně jako on.

(Zleva Terry Brooks a Manu Bennett. Foto: terrybrooks)

Dále se zmiňuje, že natáčení spíš připomíná filmové, než tradiční seriálové natáčení. Na projektu se také podílí mnoho osob, ať už herců či členů štábu, kteří jsou do své práce velice zapáleni. Terry Brooks říká, že si nikdy nemyslel, že natáčení proběhne až v takových rozměrech.

Herci samozřejmě každý den pilně trénují na své role a opakují před kamerami svoje repliky, aby vše dovedli k dokonalosti. Proto nás Terry v poslední zprávě informoval, že se budeme ještě všichni divit, až poprvé uvidíme seriál ve vysílání. Máme se určitě na co těšit.

Diskuze /1

ScaryX

Takže se té nálepky špatného otce prostě nezbaví? Nejdřív Dexter, pak bratři Salvatorovci, Ryan z Wilfreda a teď nějaká Eretrie. :D

webmaster
9.4.2015 | 17:38:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E01: Druid

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

Překlad sedí na verze The Shannara Chronicles:

  • … S02E01 HDTV x264-SVA
  • … S02E01 720p HDTV x264-AVS
  • … S02E01 iNTERNAL 720p BAMBOOZLE
  • … S02E01 1080p WEB x264-TBS

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte tento díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Druid

Postřehy z epizody Druid

I během nové série pro vás budeme sepisovat postřehy z nejnovějších epizod. První díl byl věnován především povstání nového zla. Ale skutečně se jedná o nové?

Nejlepší epizody druhé série

Sezóna 2

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás