The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Manu Bennett a Aaron Jakubenko obsazeni

Manu Bennett a Aaron Jakubenko obsazeni

Manu Bennett a Aaron Jakubenko obsazeni

Oba herci byli obsazeni do stálých rolích v seriálu Shannara. Pojďme se společně podívat, koho ztvární.


4 0
8.1.2015

Brilantní novozélandský herec Manu Bennett, známý ze seriálu Arrow a Spartacus či filmu Hobbit, byl obsazen do role Allanona, posledního druida svého druhu, který je chytrý, vnímavý a vážený muž. Allanon dokáže vycítit velkou změnu a ví tak něco velmi důležitého, když začne moudrý strom známý jako Ellcrys umírat. To on vyhledá a pověří hlavní postavu Wila, aby zachránil svět Čtyř zemí tím, že naplní svůj osud. Postava druida Allanona je snad nejoblíbenější postavou knižní ságy Shannara, protože má velkou fanouškovskou základnu, proto tvůrci seriálu vybrali velmi dobře, když do této role obsadili právě Manu Bennetta.

Jako další byl obsazen australský herec Aaron Jakubenko známý ze seriálu Neighbours nebo Spartacus do role Andera Elessedil, což je strýc Amberle. Je to elfský princ, který je známý jako divoký milovník večírků, jež si teprve bude muset najít ve světě svoje místo.

Diskuze /1

YamataNoOrochi

Zajímavá postava (navíc Manu Bennett xD) v průběhu celého příběhu, doufejme, že se budou scénaristé držet knih… Těším se, snad to nedopadne jako adaptace ságy Terryho Goodkinda Meč Pravdy a neskončí vlastně hned na začátku…

redaktor
8.1.2015 | 21:24:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Druhá řada

Druhá řada seriálu The Shannara Chronicles:

  • začne na podzim roku 2017
  • se už nebude vysílat na MTV, ale na Spike TV

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Ellcrys

Postřehy z epizody Ellcrys

Finále první řady zodpovědělo spoustu otázek, ale zároveň vyvolalo několik zcela nových. Nakonec to vypadá, že démoni nebudou jediným velkým nebezpečím, které se valí na Čtyřzemí.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás