The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Proč musí Eretria přežít?

Proč musí Eretria přežít?

Proč musí Eretria přežít?

Taky fandíte Eretrii? Pak si rozhodně přečtěte, proč by měla přežít tu obrovskou jízdu, kterou nám seriál The Shannara Chronicles každý týden předvádí.


24 0
15.2.2016

Eretria se po posledním díle Breakline ocitla v trochu nepříjemné situaci, když ji zajali lovci elfů a skončila tak svázaná na voze, který jede, kdo ví kam. Jak to, že se tato pohledná tulačka dostala do tak nepříjemné situace? Narazila totiž na starou známou, která jí prohnala břichem svůj šíp, aby jí znemožnila utéct spolu s Wilem a Amberle.

Najde Eretria způsob, jak uniknout ze spárů Zory a její bandy nepřátelských lovců elfů? Doufejme, že se jí to podaří. A proč by měla Eretria přežít? Na to se pojďme podívat v několika následujících bodech.


1. Je to největší drsňačka v seriálu, která dokáže přežít kdekoli a cokoli 

Eretria už přemohla tolik protivníků, že se to nedá ani spočítat. Nesčetněkrát musela bojovat o svůj holý život a to i ve své bývalé tulácké rodině, kde si musela své místo náležitě obhájit a udržet. V neznámých krajinách a nebezpečných situacích dokázala přijít s výborným plánem, který již mnohokrát zachránil život nejednomu z našich hrdinů. Její bojové schopnosti jsou taktéž výborné. Například v posledním díle seskočila na elfího lovce, popadla jeho kuši a vystřelila mu šíp přímo do oka. To bylo opravdu působivé.

2. Dokáže odhodit svou masku a být i citlivá

Tulačka tvrdila, že chrání Amberle jen proto, aby za to dostala zaplaceno. Eretria nám však v posledním díle ukázala, že jí na Amberle opravdu záleží. Byla totiž znepokojena, když zjistila, že je princezna zraněna a naléhala, že se na škrábanec podívá. Dokonce souhlasila s Amberle, když poznamenala, že mají obě něco společného – jsou sirotci.

3. Ví, o co jí jde

Eretria nám v šesté epizodě Pykon ukázala, že se rozhodla kopat za stejný tým jako Wil a Amberle, když se rozhodla, že se pokusí oba zachránit před Žnecem i navzdory tomu, že věděla, že z toho nic nebude mít a že si ji Wil nejspíš nikdy nevybere. Eretria se i přes to všechno rozhodla riskovat a nezůstat se Cephalem v bezpečí. Zhoupla se zpět na druhou stranu propasti a zachránila tak své nové přátele před jistou smrtí.

4. Každým týdnem je zajímavější

Eretria nás v nejnovějším díle překvapila tím, že odhalila něco ze svého osobního života. Narazila na Zoru, se kterou strávila nějaký čas, když byla mladší, a díky tomu jsme se dozvěděli pár nových informací. Zora byla na Eretriu naštvaná, že ji opustila, na to jí však Eretria pohotově odpověděla, že to ona se na ni začala vázat. Odhalila nám tak, že když si na Pykonu během koupele povídala s Amberle o vztazích, že si opravdu nevymýšlela, když vtipkovala o tom, že tulačky se spokojí klidně i s dívkou.

5. Bez ní bychom neměli milostný trojúhelník

Když tedy upustíme od jednorázového flirtování s Amberle, Eretriino srdce rozhodně patří Wilovi. Když se princezna zmínila, že je spojuje tragický osud, tak Eretria ještě dodala, že se jim líbí i ten stejný kluk. Určitě ještě uvidíme, jak se bude tento milostný trojúhelník vyvíjet ve zbývajících dílech, protože Eretria to určitě nikdy nevzdá a dobrodružství ještě zdaleka není u konce.

Foto: MTV

Diskuze /3

komja

Tak proč by si nemohli dát alespoň trojku? xD

#2 Aprok
15.2.2016 | 15:49:18
Aprok

#1 komja: Amberle se fakt chová jak rozmazlená princeznička :D to Eretria se s něčím nesere ;) jinak trojku by si mohli dát :D

15.2.2016 | 16:48:25
sedlo03

Jednorázové? Asi sleduju jinou show … jinak prostě badass

15.2.2016 | 17:27:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E02: Wraith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

Překlad sedí na verze The Shannara Chronicles:

  • … S02E02 HDTV x264-SVA
  • … S02E02 720p HDTV x264-AVS
  • … S02E02 iNTERNAL 720p BAMBOOZLE
  • … S02E02 1080p WEB x264-TBS
  • … S02E02 WEBRip x264-RARBG
  • … S02E02 720p AMZN WEB-DL ViSUM
  • … S02E02 1080p AMZN WEB-DL ViSUM

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte tento díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Druid

Postřehy z epizody Druid

I během nové série pro vás budeme sepisovat postřehy z nejnovějších epizod. První díl byl věnován především povstání nového zla. Ale skutečně se jedná o nové?

Nejlepší epizody druhé série

Sezóna 2

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás