The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Tři noví herci + změna názvu seriálu

Tři noví herci + změna názvu seriálu

Tři noví herci + změna názvu seriálu

K hercům jako Poppy Drayton, Austin Butler, Ivana Baquero, Manu Bennett nebo John Rhys-Davies se připojují další tři noví herci. Pojďme se společně podívat, kdo si dál zahraje v novém seriálu stanice MTV. K tomu všemu ještě došlo k menší úpravě názvu samotného seriálu.


4 0
13.2.2015

Na začátek je potřeba zmínit, že seriál Shannara byl přejmenován na The Shannara Chronicles, nic jiného se však nemění. Avšak před nedávnem se nashromáždilo několik nových informací, že do nového seriálu The Shannara Chronicles byli obsazeni tři noví herci, jak uvedl web EW.

Jako první se můžeme těšit na novozélandskou herečku Brooke Williams, která je známá ze seriálu Spartacus. Brook se v seriálu objeví jako Catania, jenž je moudrá a vtipná elfka, která je nejen služkou, ale i nejlepší kamarádkou Amberle, která jí velice důvěřuje.


Jako další se můžeme těšit na australského herce Daniel MacPherson známého ze seriálu Neighbors. Daniel ztvární Ariona, který je Amberlin strýc. Arion je korunním princem a má se stát dědicem trůnu. Na rozdíl od svého divokého bratra Andera bere Arion všechno opravdu vážně, proto je jeho přesným opakem. Celý život se snaží dokázat svému otci králi Eventineovi, že je koruny hoden a je připraven stát se novým králem. Jeho plány se však zkomplikují, když je jeho neteř Amberle nezvěstná.

Dále se můžeme připravit na Marcuse Vanca, který je známý ze seriálu Unbroken. Marcuse uvidíme v roli Bandona, což je vizionář, jehož síla upoutá pozornost druida Allanona. Vlastní rodina se ho bojí, protože mívá tajemné vize. Wil s Amberle ho jednoho dne najdou hladovějícího připoutaného ke zdi. Allanon věří, že jeho schopnosti jsou klíčem, který potřebují k záchraně Čtyř zemí.

Diskuze /1

MiqueEala

koukam, ze od knizky dost odbehli…

13.2.2015 | 21:42:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E02: Wraith

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

Překlad sedí na verze The Shannara Chronicles:

  • … S02E02 HDTV x264-SVA
  • … S02E02 720p HDTV x264-AVS
  • … S02E02 iNTERNAL 720p BAMBOOZLE
  • … S02E02 1080p WEB x264-TBS
  • … S02E02 WEBRip x264-RARBG
  • … S02E02 720p AMZN WEB-DL ViSUM
  • … S02E02 1080p AMZN WEB-DL ViSUM

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte tento díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizody Druid

Postřehy z epizody Druid

I během nové série pro vás budeme sepisovat postřehy z nejnovějších epizod. První díl byl věnován především povstání nového zla. Ale skutečně se jedná o nové?

Nejlepší epizody druhé série

Sezóna 2

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás