The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara) Zasoutěžte si s námi o Shannarovu píseň přání

Zasoutěžte si s námi o Shannarovu píseň přání

Zasoutěžte si s námi o Shannarovu píseň přání

Před pár dny jsme vás informovali o nové české verzi Shannarovy písně přání. Nyní si s námi můžete o tuto knihu zasoutěžit.

5 1
4.3.2019

O co se hraje?

V následující soutěži hrajete o tři kusy knihy Shannarova píseň přání. Více informací se můžete dozvědět na stránkách Knihy Dobrovský.

Pravidla soutěže

Soutěží se o celkem tři kusy tohoto knižního titulu, proto v této soutěži můžou vyhrát celkem tři soutěžící. Pravidla jsou jednoduchá. Na e-mailovou adresu soutez@edna.cz pošlete své odpovědi na níže uvedené otázky. Do e-mailu napište jak odpovědi (abyste vyhráli, musí být všechny správně zodpovězené), tak i svou přezdívku na Edně. Do předmětu zprávy napište „Píseň přání“ (bez uvozovek). Ze soutěže je automaticky vyřazena redakce Edny. Abyste mohli vyhrát, musíte splnit všechny tyto podmínky. Soutěže se můžete účastnit do 10. března 2019 včetně.


Soutěžní otázky

  1. Kdy vyšla tato verze knihy Shannarova píseň přání?
  2. Kolik stran má tato kniha?
  3. Jak se jmenuje seriálový otec Wila Ohmsforda?

Přejeme hodně štěstí v soutěži!

Diskuze /1

FValek

Sháněl jsem ji v lednu, ale neměli ji, vydání se posunulo, tak mám šanci teď, když už mám předchozí dva díly (mlsné olíznutí). :D Škoda jen, že první díl má úplně jinou vazbu a styl obálky… :/

4.3.2019 | 20:10:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás