The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 166×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Cephelo

Cephelo

Vychytralý a mazaný vůdce tuláků.

Sezóny 1
2016 - 2016

Cephelo stojí v čele rodiny tuláků, která cestuje po celém Čtyřzemí. Živí se nepoctivou prací – okrádají kolemjdoucí a podnikají cílené krádeže. Svou situaci ospravedlňují tak, že je k takovému životu donutili elfové.

Cephelo je mazaným a vychytralým tulákem. Hraje si na čestného a spravedlivého člověka, ale ve skutečnosti je mazaný jako liška. Někdy jsme svědky i jeho velké brutality. Jeho prioritou je jeho rodina. Rodinou však není myšlena jeho pokrevní rodina, nýbrž rodina tuláků z jeho tábora.

Před několika lety si dokonce adoptoval dceru, která se jmenuje Eretria. Koupil ji na jednom tržišti a od té doby ji vychovává jako svou vlastní. A právě proto se k ní nechová jako ke člověku, ale jako ke svému majetku.

Cephelo je…

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Argetlam Královrah

Nemám tu postavu rád. Ale kvůli tomu 20% nedávám. Prostě takový typ postavy by spíše seděl na CW do upířích deníků atd.

20.7.2016 | 18:49:44
Lefty

Absolutně nevyužitý potenciál postavy! A její ještě horší konec…

5.3.2016 | 17:36:15
komcus

Já ho teda rád nemám.

čestný člen redakce
19.2.2016 | 0:29:08
fanta2pomeranc

Nechápu hodnocení, já ho mám ráda.

11.2.2016 | 8:29:02
Machal99

Sice nenáviděná postava, ale musím říct, že ikdyž je to hajzlik tak jsem si ho celkem oblíbil :) James Remar odvedl při ztvárnění postavy výbornou práci :)

31.1.2016 | 22:33:47
Dianka.DL

blb

18.1.2016 | 22:34:11
Kimberlly

idiot

15.1.2016 | 21:03:45

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama