The Shannara Chronicles (Letopisy rodu Shannara)
77/100 - 165×

The Shannara Chronicles(Letopisy rodu Shannara)

Kouzelný strom Ellcrys pomalu umírá a ztrácí svou magickou moc, tudíž slábne kouzelná Hráz, která zabraňuje pomstychtivým démonům napadnout lidské bytosti. Legendární strážce Země, Allanon, vyzývá Wila Ohmsforda, aby ochránil elfí dívku Amberle, která má za úkol vypěstovat nový čarodějný strom.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | MTV, Spike | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Katastrofický
hrají
Austin Butler (Wil Ohmsford), Ivana Baquero (Eretria), Manu Bennett (Allanon), Aaron Jakubenko (Ander Elessedil), Marcus Vanco (Bandon), Poppy Drayton (Amberle Elessedilová), Malese Jow (Mareth), Gentry White (Garet Jax), Vanessa Morgan (Lyria), Jared Turner (Slanter), Brooke Williams (Catania), Emelia Burns (Diana Tiltonová), Daniel MacPherson (Arion Elessedil), Jed Brophy (Dagda Mor), James Remar (Cephelo)

Lorin

Lorin

Přítel Amberle, jeden z Vyvolených.

Sezóny 1
2016 - 2016

Lorin je elfem, který pochází z elfího města Arborlonu. Když se dozvěděl o tom, že se může stát Vyvoleným, tak se začal připravovat na soutěž, které se říká Ulička, kde nejlepších sedm bude moci strážit čarostrom Ellcrys, který udržuje všechny démony v Zapovězenu.

V Uličce uspěje a stane se jedním z Vyvolených. Jeho nová funkce jej však dostane do nebezpečí, protože mocný čarostrom začne umírat, kvůli čemuž se začnou osvobozovat démoni. A právě démoni mají spadeno na Vyvolené, protože jenom oni dokáží zvrátit smrt mocného čarostromu. Kdyby byl čarostrom Ellcrys zachráněn, tak by se všichni démoni museli vrátit zpátky do Zapovězena.


Lorin si v Arborlonu našel přítelkyni a to ne jen tak ledajakou. Aktuálně chodí s princeznou Amberle Elessedilovou, která je členkou královského rodu. Lorin si také předsevzal, že až se stane Vyvoleným, tak požádá Amberle o ruku.

Foto: MTV

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bukyna222

těch 10 minut byl fajn :D

24.9.2016 | 23:49:34
Argetlam Královrah

Jak můžu hodnotit postavu, která tam byla 5 minut? Dávám zlatý střed :D

20.7.2016 | 18:51:23
Lefty

Peklo

5.3.2016 | 17:37:24
komcus

Nečekal jsem, že se ho tak brzo zbaví. :D

čestný člen redakce
19.2.2016 | 0:32:38
Dianka.DL

škoda, že hned umřel

18.1.2016 | 22:34:47
anicka.nah

Moc dlouho nevydržel :D :D

16.1.2016 | 21:07:39

Nepřehlédněte

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Postřehy z epizod Wilderun a Blood

Finální bitva mezi Shannarou a Černým mágem je u konce. Pojďte si přečíst menší rozbor posledních dvou dílů druhé série.

Reklama

Nejlepší epizody druhé série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama