The Silent Sea (Moře klidu)
84/100 - 38×

The Silent Sea(Moře klidu)

Seriál se odehrává v budoucnosti, kdy je Země zcela vyprahlá a téměř bez vody. Během nebezpečné čtyřiadvaceti­hodinové mise na Měsíc se vesmírní průzkumníci snaží získat vzorky z opuštěného vědeckého zařízení opředeného spoustou tajemství.

Jižní Korea | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
K-drama, Sci-fi, Thriller
redaktoři
tominotomino

S01E03: Cause of Death

S01E03: Cause of Death

Čianina kamera zachytí překvapivé známky života i smrt kolegy. Kong Sučchan je celý zpocený a vykazuje znepokojivé známky nezvyklé infekce.

cz sk
24.12.2021
48 minut

Základní info:

Režie: Choi Hang-yong
Scénář: Park Eun-kyo

Hrají: Bae Doona (Song Ji-an), Gong Yoo (Han Yoon-jae), Lee Joon (Ryu Tae-seok), Kim Sun-young (Hong Ga-young), Lee Moo-saeng (Gong Soo-hyuk), Lee Sung-wook (Kim Sun), Jung Soon-won (Gong Soo-chan), Choi Young-woo (Lee Gi-su), Cha Rae-hyung (E1), Yoo Hee-je (E2), Heo Sung-tae (Kim Jae-sun),…Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Leště lepší než první a druhý díl. Začíná se mi to zamlouvat, navíc díl velmi rychle utekl, tzn. že je pro mě koukatelnější.

24.1.2022 | 23:42:14
captain

Řádné vyšetřování konečně začíná, to měli udělat od samého začátku za dodržení všech karanténních postupů! No tak uvidíme,,. Živá voda, to známe, ale po kontaktu s člověk z něj udělá mrtvolu, která se „technicky“ vzato utopí ve vlastní vodě… Nářez, ovšem to jsou stará dobrá AktaX.

11.1.2022 | 14:15:45

Stav titulků

Epizoda S01E08: The Silent Sea

cz100%
DOKONČENO

Seriál můžete sledovat i s titulky na Netfilxu.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama