The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E01: What Happened

S01E01: What Happened

Poté, co byl třídní výlet narychlo zrušen, se studenti z West Ham High School vrací domů. Město je ale úplně prázdné.

10.5.2019
58 minut

Seriál začíná na divadelní hře, ve které hraje skupina studentů. Poprvé se dozvídám o jistém zápachu, který pohltil celé město.

Nachází se zde všechny možné charaktery. Ambiciózní chytrá Cassandra (Rachel Keller), která nesedí všem, obzvlášť privilegovanému Harrymu (Alex Fitzalan), její mladší a vždy opomíjená sestra Allie (Kathryn Newton) atd.

Město se snaží zápachu zbavit, proto posílá několik tříd středoškoláků na několikadenní výlet. Studenti odjedou s autobusy, které se ovšem s nimi kvůli bouřce vrátí.

Nikdo však městě není, ani lidé, ani zvířata. Téměř nikdo si však z ničeho nic moc nedělá. To se však změní následující den, kdy při objížďce města zjistí, že jsem obklopení hustým lesem a nemají se, jak dostat pryč.

Po tomto zjištění nastává anarchie – lidé si dělají zásoby jídla, vykrádají se domy, vztahy jsou napjaté; lidi mají strach. Grizz (Jack Mulhern) se skupinou dalších studentů se rozhodnou jít prozkoumat lesy, při nich však po uštknutí hadem tragicky umírá Emily (Chlöe Levine).

Becca (Gideon Adlon) se svým kamarádem Samem (Sean Berdy) se snaží zjistit, proč se to vše děje.

Cassandra se snaží o nějaký pořádek, ale to se nelíbí Harrymu a Campbellovi (Toby Wallace). Ten nakonec vytáhne pistoli, čímž akorát způsobuje o to větší strach. To vše je však upozaděno, když se Luke (Alex MacNicoll) vrací s mrtvou Emily v náručí.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Rozjezd docela ušel.

25.7.2019 | 14:47:16
segovesus

Zajimavý rozjezd. Lost, Under the Dome, Pán Much ?

12.5.2019 | 17:37:59
Plantážník69

Zajímavý! Uvidím, jak se to bude vyvíjet dále, ale zatím 5/5. Připomíná mi to trochu Lost.

11.5.2019 | 0:07:16

Filtr seriálů
Reklama