The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E03: Childhood's End

S01E03: Childhood's End

Poté, co kluci vyrabují obchody ve městě, Cassandra svolá všechny dívky, aby získaly trochu moc. Studenti plánují maturitní ples. Kelly zjistí rodinné tajemství.

cz sk
10.5.2019
1 hodina 1 minuta

Město je po včerejší noci zdemolované. Cassandra svolala do kostela všechny dívky, po včerejší noci zjišťují, že nemusí být úplně v bezpečí.

Kelly přichází s nápadem, že by se měl uspořádat maturitní ples – aby lidé alepoň na chvíli přestali myslet na to špatné.

Cassandra se rozhodne vzít vše pěvně do svých rukou – nastavuje pevný systém práce, společného sdílení jídla a domů, určuje skupinu na zjištění, jak se dostat domů, a pár lidí do vedení. Mezi nimi však není Allie, která sestru vždy podporovala, což ji raní.

Lidé se smiřují se společným bydlením a pracemi jako služba v kuchyni, uklízení atd. Nejhůř ze všech to však nese Harry.

Pod vlivem alkoholu se Harry zmíní o tom, že by si přál, aby byla Cassandra mrtvá. Nikdo ho nebere vážně a všichni se chystají na ples. Poté, co Sam nabídne Becce alkoholické pití, se dozvídáme, že je těhotná.

Kelly, smutná ze zjištění nevěry svého otce, se krátce objeví na plese, kde tančí s Willem. To je další zásah do Harryho psychiky, tudíž Campbell má ideální příležitost Harrymu nabídnout drogy.

Poté, co všichni odešli po plese domů, zůstává Cassandra sama a uklízí po úspěšném večeru. Odnáší odpadky a na scéně se objeví pes, když tu náhle uslyší kroky. Neznámý střelec ji dvěma ránami zabije.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
FValek

Nějak nechápu… Oni mají zatmění Slunce a knihu, kde jsou všechna zatmění, ale místo aby našli, kde tedy je zatmění, když v USA ne, tak automaticky uvažují o paralelním vesmíru? :D Logika seriálu je někdy fakt šílená. Hlavně, že v díle předtím řeší, že had, co kousnul tu holku nemůže být z USA… no tak je asi taky paralelní. :D

20.8.2019 | 3:46:00
arthurcz

O ničem, poslední minuty to prostě nezachránily.

25.7.2019 | 18:15:28
segovesus

vypadalo to jako nuda, ale nakonec jsme se dockali první zahady, kde se tam vzal pes a kdo strilel ?

12.5.2019 | 18:52:41

Filtr seriálů
Reklama