The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E05: Putting on the Clothes

S01E05: Putting on the Clothes

Přiznání jednoho studenta vede k zatčení a soudu. Elle poznává Campbellovu temnou stránku. Harryho těžká závislost se začíná projevovat.

cz sk
10.5.2019
53 minut

New Ham (jak studenti nazývají své město) se zajel do kolejí, všechno funguje v rámci možností a převážně všichni jsou spokojení (v rámci možností).

Elle je jako ve vězení. Kvůli strachu z Campbella se ani s nikým neschází. Proto pejsek, kterého naposledy viděla Cassandra předtím, než zemřela, je pro ni jako dar z nebe. Campbell dokonce vypadá, že jí dovolí, aby si ho nechala.

Skupina kamarádů Harryho a Campbella se baví Cassandřinou smrtí a v jednu chvíli Dewey (Seth Meriwether) Harrymu řekne, že by mu měl poděkovat. Harrymu dojde, že v noc plesu si přál, aby Cassandra zemřela. Svěří se Kelly a pak Gordimu, ale vynechá část, kde si přál Cassandřinu smrt. Allie mu moc nevěří, ale i tak vyšle Hlídku, aby prohledala dům, kde Dewey bydlí.

Ta Deweyho zatkne a najdou i neodevzdanou zbraň. Hlídají ho v Lukově vinném sklípku a snaží se přijít na to, co s ním. Allie se snaží „dělat věci správně“ a fér, proto pořádá veřejný soud.

Věci bohužel nejdou podle plánu, takže z „přátelského zajetí“ se stane tvrdé vězení, když Clark (Spencer House) Deweyho zmlátí.

I Harry musí svědčit. Ten je čím dál tím víc závislý na drogách, které mu poskytuje Campbell.

Ellin pes Charlie se ztratí, všimne si však, že si Campbell umývá ruce od něčeho červeného, ale popírá, že by Charlieho vůbec viděl. Naopak přiznává, že je rád, že jsou zase jen sami dva.

Allie se Deweyho snaží donutit k přiznání se, ale marně. Dewey nevěří, že mu může něco udělat. Je shledán vinným, proto se rozhodne promluvit. Mimo jiné propálí Harryho tajemství a přidá ještě třešničku na dortu. Že Campbell to celé naplánoval.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Tohle už bylo vyloženě špatný. Minimálně chování prakticky všech neodpovídá absolutně jejich věku a Allie tomu teda svými proslovy nasazuje korunu. Hraní si na soud byl dost úlet. A jak jsou všichni v pohodě s tím, co se vlastně s nimi stalo, to je neskutečný. Jestli to nenabere nějakej smysluplnnej děj, tak mě bude dosledování asi dost bolet.

26.7.2019 | 9:38:57
segovesus

soud, tak nějak to stagnuje, trochu edukativni scénář do společenské výchovy, nikdo moc neřeší, kde jsou a proč

12.5.2019 | 22:06:24

Filtr seriálů
Reklama