The Society
88/100 - 20×

The Society

Skupina teenagerů je záhadně převezena do bohatého města v Nové Anglii, kde mohou žít bez svých rodičů. Zatímco se snaží zjistit, co se jim stalo a kde jsou, tak přichází na to, že musí vytvořit pořádek a spojenectví, pokud chtějí přežít.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Thriller

S01E07: Allie's Rules

S01E07: Allie's Rules

Šest měsíců po zjištětní, že jsou ve městě sami, Harry upadá do depresí, Grizz a Sam v sobě najdou zalíbení, Gordie přichází s teorií o West Ham a Elle má plán.

cz sk
10.5.2019
53 minut

Už je to 6 měsíců po ztracení. Město funguje na základě: „Kdo nepracuje, nejí.“ To rozhodně nejde dobře Harrymu. Má deprese a přestane chodit do práce.

Připravují se na Díkuvzdání. Mezitím se Grizz rozhodne vydat na další výpravu, protože jim začíná docházet jídlo. Na společném setkání se začíná nesouhlasně ozývat hlavně Lexie (Grace Victoria Cox).

Kelly si jako jediná (zatím) všímá, že je Becca těhotná a snaží se jí pomoct. Ve škole objevuje ultrazvuk a různé knihy.

Grizz potkává Sama v knihovně. Sam je hluchoněmý a Grizz se snaží s ním mluvit pomocí znakové řeči. Společně pak promeškají Díkuvzdání.

Luke oficiálně požádá Helenu o ruku. Helena je městu silnou oporou, v kostele má často velmi dojemné proslovy, které drží obyvatele New Ham nad vodou.

Will se stále snaží Allie pomoct. Společně s ostatními připravují jídlo a zábavu na Díkůvzdání. Gordie a Bean přichází s teorií, co se jim mohlo stát. Není to úplně pozitivní. Poté začíná večeře a všichni vypadají alespoň pro chvíli šťastně.

Elle už je úplně izolovaná – nejenže nemůže chodit na večerní kino, ale Campbell ji donutí mít Díkuvzdání s ním místo se všemi ostatními. Proto se rozhodne Campbella otrávit. Vše vypadá nadějně, než se Campbell rozhodne jít na společnou večeři a vzít s sebou i otrávený koláč. A Elle nemůže udělat nic.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DebiQue

FValek asi preto, že gps v telefóne ukazuje správne súradnice… :D

28.10.2020 | 14:40:26
FValek

Stále si říkám, proč je jediná přijatelná teorie paralelní vesmír… Nenapadlo je třeba, že je přesunuli někam do Evropy, Asie? Někam na Sibiř nebo cokoliv proboha, nebo jen Aljaška… ale oni hned paralelní vesmír… no těžko říct. :D A kde by v paralelním vesmíru, kde je neobydlená země měli elektřinu a vodu? Prostě kravina, fakt…

22.8.2019 | 2:15:17

Filtr seriálů
Reklama