The Spanish Princess (Španělská princezna)
76/100 - 21×

The Spanish Princess(Španělská princezna)

Španělská princezna je volné pokračování seriálu Bílá princezna. Hlavní postavou je Kateřina Aragorská, seriál se snaží zachytit intriky na královském dvoře a životy žen v 16. století.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický

S02E02: Flodden

S02E02: Flodden
cz sk
19.10.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Pěkný díl, ba i s válečnou tématikou děje a arogantní Jakub se Skoty. Tu to sedí dle knihy i historie. More i stoupající vlivy Wolsiho. Kateřina dělá to, co má, tedy alespoň dle knihy. Dobře zpracované, obě Markéty pěkný herecký výkon. Dávám plus i za popravu Edmunta de La Pole, kde je další hrozba trůnu opět zadupána. Jedné ženě, co tu hodnotila, se nelíbili černoši. Tak k tomu napíšu, že raději se podívám i na černochy, než vidět to co bylo servírováno Českou televizí v minisérii Herec, kde tam po sobě hopkali buzíci a nebo teď detaily v Boženě (vlastně správně v Emanuele), obojí vysíláno po 20hod. Prozatím, mě i druhá série, resp. díl druhý Španělské princezny, teď už tedy anglické královny a 1. ženě Jindřicha VIII. baví.

3.2.2021 | 14:24:51

Filtr seriálů
Reklama