The Spanish Princess (Španělská princezna)
76/100 - 21×

The Spanish Princess(Španělská princezna)

Španělská princezna je volné pokračování seriálu Bílá princezna. Hlavní postavou je Kateřina Aragorská, seriál se snaží zachytit intriky na královském dvoře a životy žen v 16. století.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický

S02E03: Grief

S02E03: Grief
cz sk
26.10.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Tak zde bylo vidět první odcizení a zklamání z Kateřiny. Jako Wolsi byl v Tudorovcích ztvárněný líp, ovšem v knižní předloze si nevybavuju, že by byl v Konstantní princezně, i když ta vlastně končí porážkou Skotů a menším navázáním děje. Zde však dávám plus za to, že příběh Marie Tudorovny je odvyprávěn respektive alespoň správně uveden, jak zamířila do Francie a né jak to dojebali právě v Tudorovcích, že z ní udělali Markétu, která plula do Portugalska a pomalu po svatební noci novomanžela uškrtila. Ujeté mi přišlo, jak tam Markéta Tudorovná kokrhá na lid, tím by si obyvatelstvo teda fakt získala:-(.Avšak z knihy si vybavuju na 100 % jo to, že hned dala prvnímu šlechticovi, co šel okolo a tím byl Archibald Dougles, přičemž nebrala ohled na závazky a povinnosti. Ale furt se na to dá dívat.

9.2.2021 | 8:01:00

Filtr seriálů
Reklama