The Spanish Princess (Španělská princezna)
76/100 - 21×

The Spanish Princess(Španělská princezna)

Španělská princezna je volné pokračování seriálu Bílá princezna. Hlavní postavou je Kateřina Aragorská, seriál se snaží zachytit intriky na královském dvoře a životy žen v 16. století.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický

S02E04: The Other Woman

S02E04: The Other Woman
cz sk
2.11.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Zde je vidět, že mladý Jindřich VIII se nechal při rozhodování ovládat jak svou ženou Kateřinou tak i Wolsym. Stále si Kateřina a Jindřich projevují úctu. Tak aspoň, že to přineslo dceru Marii. Děj je zde postaven na Meg Poolové, ale jak si hraje a zbavuje svých nápadníků, vždyť to by ten chlap musel být prakokot, aby udělal to co mu ona nakukala. A druhá Meg ve Skotsku, mohla tu být ukázaná utajená druhá svatba. Se asi tvůrcům nechtělo hledat a točit útěk na další hrad a následně do Anglie, pěkná kravina, že by se schovávali v nějaké spižírně. Tady dále chyby, že Meg byla s Douglesem těhotná, při útěku málem potratila. Bess Blantová dobře zahraná. Mě to zatím baví, i když to s žánru historie spadlo spíš do žánru komedie, ale tak nějaké body tvůrcům dám, aspoň za tu snahu.

10.2.2021 | 8:23:16

Filtr seriálů
Reklama