The Spanish Princess (Španělská princezna)
76/100 - 21×

The Spanish Princess(Španělská princezna)

Španělská princezna je volné pokračování seriálu Bílá princezna. Hlavní postavou je Kateřina Aragorská, seriál se snaží zachytit intriky na královském dvoře a životy žen v 16. století.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Starz | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický

S02E07: Faith

S02E07: Faith
cz sk
23.11.2020
50 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucka29

Uprime na to ze jsem nebyla moc fanoušek seriálu si poslední dily docela užívám. Vubec mi nevadí, že něco z toho bylo už v Tudorovcích. To je jako říct už nechci vidět žádný další seriál o tudorovcích protože už to někde bylo obsaženo at už v seriálu nebo filmu. Dost mi bylo líto Stafforda protože to byla moje oblíbená postava v seriálu. I když jsem na druhou stranu nerada jako ho i jeho zradu vykreslili, ve skutečnosti jeho zrada byla opravdová. Prostě ho vykreslili až moc dobře podle mě. Jinak teď by mohla Kateřina říct, že potratila kvůli popravě, že byla rozrušená z toho. To bych chtěla vidět jak by se Jindřich tvářil.

24.3.2021 | 22:13:56
Limitsalv

Ponurný a temný díl. Scény, které již byly viděny v Tudorovcích. Herecky mne přesvědčili představitelky Kateřiny a obou dvou Markét. Wolsey by měl být zdrženlivější, jeho činnost a chování mi sem jaksi nepasuje. Pokus zestařit Jindřicha se nepovedl, nic proti jeho představiteli, ale prostě na herecký výkon Jonathan Rhys Meyers v Tudorovcích prostě nemá, to stejné platí i o Samu Neilovi. Ty scény na popravišti mi přijdou zavádějící. a onu ponurnou atmosféru zde vlastně umocňuje sama Kateřina. Pořád se totiž čeká na to co vlastně nepřijde a to je královský legitimní syn. Dokoukám to, jelikož mám rád toto historické období, tak snad závěrečný díl ještě něco přinese.

8.3.2021 | 14:27:30

Filtr seriálů
Reklama