The Stand (2020)
77/100 - 14×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)


The Stand (2020) - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anushka

Tak jsem se konečně prokousala na konec a můžu hodnotit. Rozhodně tento seriál považuji za jedno z těch lepších zpracování Kinga. Sice sem knihu četla už před nějakou dobou, ale myslím, že ty podstatné věci zůstaly zachovány. Asi není fakt jednoduché zpracovat 1000 stránkovou knihu tak, aby byli všichni spokojeni. Co bych vytkla, tak že kladní hrdinové byli takoví nemastní neslaní. Nejradši jsem z nich měla Toma Cullena a myslím, že Henke ho zahrál fakt skvěle. Dále bych vyzdvihla postavu Harolda, protože Owen ho taky hrál dobře. A Skarsgårdovi záporáci jdou, s Flaggem jsem taky neměla problém. Celkově hodnotím 80%, lepší průměr.

webmaster
16.2.2021 | 20:22:04
Raiden123

Morbidny vtip nemyslite ? :-/

17.1.2021 | 17:04:42

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama