The Stand (2020)
0/100 - 0×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abigail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abigail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen)


Alexander Skarsgård se přidává k hvězdnému obsazení The Stand

Alexander Skarsgård se přidává k hvězdnému obsazení The Stand

Hlavní záporná postava Randall Flagg už zná svého představitele. A tím se stává známý herec Alexander Skarsgård.

6 0
12.9.2019

Do světa Stephena Kinga se po svém mladším bratrovi Billovi (IT, Castle Rock) přidává i Alexander Skarsgård. V novém zpracování knižního románu The Stand (česky Svědectví) si zahraje hlavní zápornou postavu Randalla Flagga.

Slavný herecký klan Skarsgårdů křižuje filmový a seriálový svět velmi úspěšně. Ať už je to již zmiňovaný Bill, nebo dále Gustaf (Vikings) a samozřejmě slavný otec Stellan Skarsgård (Avengers, Chernobyl).


Alexander je známý především ze seriálu True Blood, kde si zahrál charismatického upíra Erica a v současnosti sklízí úspěchy v seriálu Big Little Lies. Za svůj výkon v tomto seriálu dostal i Zlatý glóbus. Dále si zahrál ve filmech Battleship, Legenda o Tarzanovi a nejnověji ho můžeme vidět ve filmu s Charlize Theron Sražka s láskou.

Postava Randalla Flagga prostupuje pod různými jmény několika díly Stephena Kinga. Ve fantasy sáze Temná věž ho známe např. pod jménem Muž v černém. Ale prvně se tato postava objevuje právě ve Svědectví. Je to démonická postava, která přináší do světa lidí pouze chaos. V The Stand se Flagg usídlí v Las Vegas, kde se shromažďují přeživší, kteří jsou nejen špatní, ale zároveň jsou to i osoby slabé a opuštěné. Flagg jako každý krutovládce se nebojí ukázat svou moc tím, že pokud někdo z jeho příznivců poruší jeho zákony, krutě ho potrestá např. ukřižováním.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama