The Stand (2020)
0/100 - 0×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abigail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abigail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen)


Nový seriál The Stand odhaluje první herce

Nový seriál The Stand odhaluje první herce

Stephen King patří k populárním autorům. Není proto divu, že jeho knihy často zaujmou filmové i seriálové tvůrce. Kniha The Stand (Svědectví) se již dočkala televizní minisérie. Na rok 2020 se chystá její nové zpracování. Jací herci jsou pro tuto novou adaptaci potvrzeni, se dočtete v článku.

3 1
6.8.2019

Jak už bylo řečeno, nebude se jednat o první zpracování knihy. Ve čtyřdílné minisérii z roku 1994 si hlavní role zahráli např. Gary Sinise (Forrest Gump, Apollo 13, Zelená míle, Kriminálka New York), Jamey Sheridan (American Gothic, Arrow) nebo Laura San Giacomo (Animal Kingdom, Námořní vyšetřovací služba).

Nové zpracování, které by se mělo začít vysílat příští rok, už také odhalilo některé herce do hlavních rolí. A nutno říct, že se nejedná o žádné nováčky.


Postavu Stu Redmana si zahraje James Marsden, známý se seriálu Westworld nebo z X-Menů. Stu Redman je obyčejný pracující muž z Texasu, který přežije nejen superchřipku, ale i pokus americké armády o jeho likvidaci.

Další hlavní postavou je Nadine Cross, kterou ztvární Amber Heard, kterou jste mohli vidět např. v Aquamanovi. Nadine je žena plná konfliktů, kterou to velmi silně láká na temnou stranu.

Frannie Goldsmith je těhotná žena, která na svých cestách v novém světě potkává Stu Redmana. Frannie si zahraje Odessa Young (Mladí zabijáci, A Million Little Pieces).

Další postava je Nick Andros, hluchoněmý muž, který se od mládí toulá po americkém venkově. Toho si zahraje Henry Zaga (13 Reasons Why).

Dále by se měl v seriálu objevit i hudebník a občasný herec Marilyn Manson, který by měl přispět i svou hudbou. U něj však zatím není jasné, jakou postavu ztvární. Zatím také nejsou potvrzeni herci dvou hlavních rolí- Matky Abigail a Temného muže Randalla Flagga. Objevily se pouze fámy o tom, že Matku Abigail by si mohla zahrát Whoopi Goldberg, což ale zatím nebylo nijak potvrzeno.

Další zajímavou informací, která se objevila v posledních dnech, je, že sám autor Stephen King napíše seriálu nový konec. Údajně proto, že ten knižní se mu zas tolik nelíbí. Takže i znalci knižní předlohy můžou být koncem seriálu překvapeni.

Diskuze /3

YamataNoOrochi

Kua, proč to předělávají? Nebude to lepší, ani náhodou… Nový konec? Tak se podívám na konec seriálu… Snad mi to nezkazí to původní…

#2 anushka #3 hardhome
7.8.2019 | 9:40:51
anushka

#1 YamataNoOrochi: Já mám tu původní minisérii taky ráda. Ale nový seriál nezavrhuji. Hlavně doufám, že Manson bude hrát Flagga :D

webmaster
7.8.2019 | 17:21:57
hardhome

#1 YamataNoOrochi: sam king to bude prepispvat a v knihe ten stary bohvie co nie je..

8.8.2019 | 8:33:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama