The Stand (2020)
0/100 - 0×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abigail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | V přípravě
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abigail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen)


Whoopi Goldberg si zahraje v novém zpracování The Stand

Whoopi Goldberg si zahraje v novém zpracování The Stand

Již v minulém článku jsme psali, že Whoopi Goldberg je zvažována jako Matka Abigail v The Stand. Nyní je její obsazení již oficiálně potvrzeno. O dalších zveřejněných hercích se dočtete zde v článku.

5 0
11.9.2019

Whoopi Goldberg, která za svou hereckou kariéru získala mnoho hereckých ocenění, včetně Oscara a Emmy, se přidává do hereckého ansámblu nového seriálového zpracování The Stand. Whoopi si zahraje Matku Abigail. Matka Abigail je postava, která v probíhající apokalypse ztělesňuje dobro. Díky svým vizím od Boha provádí kladné hrdiny novým světem.

Kromě Goldberg byli zveřejněni i další herci.


Jovan Adepo (The Leftovers) si zahraje Larryho Undewooda, mladého hudebníka, který se po řádění superchřipky musí postavit svým závislostem.

Owen Teague (IT) je Harold Lauder, který cestuje společně s Frannie Goldsmith. Je do Frannie tajně zamilovaný a jeho žárlivost ho může zavést na temnou cestu.

Brad William Henke (Orange Is The New Black) si zahraje postavu Toma Cullena. Tom je čistá duše a po nehodě, která se mu stala v dětství, je vývojově opožděný. I přesto Tom sehraje zásadní roli v závěrečném boji dobra a zla.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama