The Stand (2020)
80/100 - 12×

The Stand (2020)

Většina lidské populace je zdecimována superchřipkou. V tomto postapokalyptickém světě si hrstka přeživších vybírá strany, ke kterým se přidat. Stranu dobra nebo zla. Jedni se uchylují k laskavé matce Abagail, druzí směřují do náruče temného muže Randalla Flagga.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CBS All Access | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
Alexander Skarsgård (Randall Flagg), Whoopi Goldberg (Matka Abagail), James Marsden (Stu Redman), Amber Heard (Nadine Cross), Odessa Young (Frannie Goldsmith), Henry Zaga (Nick Andros), Jovan Adepo (Larry Underwood), Owen Teague (Harold Lauder), Brad William Henke (Tom Cullen), Greg Kinnear (Glen Bateman), Nat Wolff (Lloyd Henreid)


Stu Redman

Stu Redman

Rozvážný muž, který přežije nejen pandemii, ale i pokus vlády o jeho zabití.

Sezóny 1
2020 - 2021

Stu je bývalý voják, který se na začátku pandemie nachází v malém městečku Arnette v Texasu. Na benzínu dorazí auto s hlídačem vojenské základny, odkud Kapitán Trips unikl. Hlídač je nakažený a ihned infikuje všechny, kteří mu přiběhnou na pomoc. Kromě Stua, který je imunní. Stua a jeho přátele odveze armáda. Stu se později od lékaře dozví, že je jediný, kdo přežil. Nemoc se rozšíří i na základně a Stuovi se podaří uniknout.

Stu cestuje sám a zdají se mu sny o Matce Abagail a Temném muži. Náhodou narazí na Glena, který se k němu přidá. Později se k nim přidají i Fran a Harold a společně odjíždějí do Boulderu, kde už na ně čeká Matka Abagail.


Stu začne s Fran chodit a bydlí spolu. To se ovšem vůbec nelíbí Haroldovi a vymýšlí, jak by Stua zabil.

Stu se nakonec stane vůdcem skupiny a po smrti Matky Abagail odchází do Las Vegas postavit se Randallu Flaggovi. Po cestě si však zlomí nohu, a tak ho jeho tři společníci nechávají na místě a dál pokračují sami.

Foto: CBS All Access

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama