The Stand (Svědectví)
77/100 - 6×

The Stand(Svědectví)

Čtyřdílná minisérie na motivy stejnojmenného oblíbeného románu Stephena Kinga. Stačí nanosekunda v laboratoři a lidé na celém světě umírají jako na běžícím pásu. Respektive ještě rychleji, na druhý den je jich mrtvých asi 99% a zbylo jen pár imunních „šťastlivců“. A to by nebyli lidé, aby takovou příležitost, plnou paniky a bezvládí, nezkusili využít ve vlastní prospěch na úkor ostatních. Díky tomu se utvoří dvě velice odlišné skupinky a boj dobra se zlem na sebe nenechá dlouho čekat. V ČR je název minisérie někdy překládán jako Poslední boj.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 90 minut

S01E01: The Plague

S01E01: The Plague

Když smrtící virus unikne z vládního výzkumného zařízení, jen málo z nich je imunních vůči jeho účinkům.

cz sk
8.5.1994
1 hodina 30 minut

S příznaky podobnými chřipce ti, kteří s ní přijdou do styku, rychle umírají. Jedním z těch, kdo přežili, je Stu Redmond, obsluha čerpací stanice z Texasu, který netrpí žádnými škodlivými účinky. Lékaři se v lékařském výzkumném zařízení ve Vermontu pokusili zjistit, proč je stále naživu. Mezi další, kteří přežijí, patří Frannie Goldsmithová, která žije se svým otcem; Nick Andros, hluchý zvuk; rockový hudebník, Larry Underwood; a Lloyd Henreid, ve vězení za vraždu. Pozůstalí začínají mít sny, buď o staré afroameričance, matce Abigail, nebo o mnohem děsivějším zlém muži.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama