The Stand (Svědectví)
77/100 - 6×

The Stand(Svědectví)

Čtyřdílná minisérie na motivy stejnojmenného oblíbeného románu Stephena Kinga. Stačí nanosekunda v laboratoři a lidé na celém světě umírají jako na běžícím pásu. Respektive ještě rychleji, na druhý den je jich mrtvých asi 99% a zbylo jen pár imunních „šťastlivců“. A to by nebyli lidé, aby takovou příležitost, plnou paniky a bezvládí, nezkusili využít ve vlastní prospěch na úkor ostatních. Díky tomu se utvoří dvě velice odlišné skupinky a boj dobra se zlem na sebe nenechá dlouho čekat. V ČR je název minisérie někdy překládán jako Poslední boj.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 90 minut

S01E02: The Dreams

S01E02: The Dreams

Mor si vybral svou daň a naživu jsou pouze ti imunní vůči viru.

cz sk
9.5.1994
1 hodina 30 minut

Síly dobra a zla se pomalu formují. Ti, kteří snili o matce Abigail, se pomalu přibližují k ní v Nebrasce. Stu Redmond se připojí k Frannie Goldsmith a dalším. Když dorazí Nick Andros a první z cestujících, matka Abigail jim řekne, že se brzy přesunou dále na západ do Colorada. Randall Flagg shromažďuje své vlastní síly, když propouští Lloyda Henreida z vězení. Prostřednictvím svých snů také rekrutuje Nadine Crossovou, která cestovala s Larrym Underwoodem.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama