The Stand (Svědectví)
77/100 - 6×

The Stand(Svědectví)

Čtyřdílná minisérie na motivy stejnojmenného oblíbeného románu Stephena Kinga. Stačí nanosekunda v laboratoři a lidé na celém světě umírají jako na běžícím pásu. Respektive ještě rychleji, na druhý den je jich mrtvých asi 99% a zbylo jen pár imunních „šťastlivců“. A to by nebyli lidé, aby takovou příležitost, plnou paniky a bezvládí, nezkusili využít ve vlastní prospěch na úkor ostatních. Díky tomu se utvoří dvě velice odlišné skupinky a boj dobra se zlem na sebe nenechá dlouho čekat. V ČR je název minisérie někdy překládán jako Poslední boj.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 90 minut

S01E03: The Betrayal

S01E03: The Betrayal

Stovky jsou nyní v Boulderu v Coloradu s matkou Abigail, ale Randall Flagg poslal Nadine Cross, aby infiltroval skupinu.

cz sk
11.5.1994
1 hodina 30 minut

Larry nemohla svést, pak se zaměřila na Harolda. Ale jak občané začnou organizovat svůj život, matka Abigail opustí Bouldera. Obyvatelé se obávají toho, co Randall Flagg se sídlem v Las Vegas může být až na rozhodnutí poslat tři lidi na západ, aby to zjistili.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama