The Strain Kdo bude dalším Mistrovým hostitelem?

Kdo bude dalším Mistrovým hostitelem?

Kdo bude dalším Mistrovým hostitelem?

V minulé epizodě došlo ke zničení Mistrovi schránky. Kdo se teď stane jeho hostitelem? V seriálu je hned několik možných nástupců. V článku se dočtete kdo a proč by se mohl stát novým Mistrem.


10 0
16.9.2016

1. Thomas Eichhorst

Pro: Eichhorst je už dlouhou dobu poslušným Mistrovým sluhou. Navíc, když si dříve Mistr vybral jako svou schránku tělo Bolivara, byl z toho Eichhorst velmi rozladěný. Takže bývalý nacistický dozorce by měl být vlastně číslo jedna na seznamu.

Proti: Žádné logické proti vlastně ani není. Jen, že Eichhorst je skvělá postava, že by byla škoda ji zazdít kvůli Mistrovi.


2. Kelly Goodweather

Pro: Poslední dobou byla Mistrovi velmi blízká i Kelly. Stala se „matkou“ pro jeho citlivce a oddaně plní všechny jeho úkoly. A díky současnému trendu dosazování žen kamkoliv to jde, může být volbou právě Kelly.

Proti: Věřil by Zack své matce i kdyby se stala Mistrem?

3. Zack Goodweather

Pro: Proč by jinak byl stále naživu? A proč by byla jeho postava tak nesnesitelná, kdybychom ho neměli později ještě víc nesnášet?

Proti: Mistr již jednou v těle dítěte pobýval a sám uznal, že to nebylo úplně nejlepší. (informace z knihy)

4. Eldritch Palmer

Pro: Palmer má moc již během svého lidského života. Tak proč ji nespojit s mocí strigoií? Navíc je hodně nemocný, tak by se mu nesmrtelnost určitě hodila.

Proti: Palmer je zvyklý být lidem na očích. Těžko říct, jak by to fungovalo, kdyby byl Mistrem.

5. Někdo jiný

A nebo se v dalších dílech objeví někdo úplně jiný, který nabídne své tělo Mistrovi.

Koho si Mistr podle vás vybere? Diskutujte v komentářích.

Foto: FX

Diskuze /12

ZvacA

Bylo by zajímavé, kdyby si tuhle otázku tvůrci nechali až jako takový mírně šokující překvapení na epilog řady a to té doby by byla role Mistra zastoupena pouze na pozadí pomocí telepatie u běžných strigojů. Může to být nakonec i nějaká na pohled bezvýznamná postava, ale něco mi říká, že tvůrci nakonec by mohli překvapivě vsadit na mladýho, ale můj osobní tip je na jeho matku. Eichhorst jako exkluzivní postavička je pro mistrovy záměry nejefetivnější tak jak je a navíc se umí napatlat mastičkama a infiltrovat se, takže z mýho pohledu příliš cenný a Palmer je jako hostitel úplně na ho/no a ta červená pijavice by musela za krátko hledat s takovou jinde.

A nebo se dočkáme hodně slušnýho zvratu, kdy to za nedlouho jakože schytá jeden z protgonistů a jako hostitel Mistra se ke konci ukáže právě on. A nebo si něco zajímavého z minulé potyčky nalonec odnesl náš dlouholetý kříženec…

#2 anushka
16.9.2016 | 19:20:30
anushka

#1 ZvacA: Vzhledem k tomu, že v minulým díle byla scéna, jak Quinlan v tý chatrči zabil strigoie a měl ruce obalený červy a nic se mu nestalo, tak toho bych netipovala. Já si odobně myslím, že to bude asi Zack. Ale celekm věřím tvé teorii, že nám ho ukáží až na konci řady.

webmaster
16.9.2016 | 20:10:08
Trifi

Možná to celé nějak blbě chápu, ale nemělo by být snahou Eichhorsta (i všech dalších) NEBÝT další Červokrálovou schránkou??? Totiž, za současného stavu mohou být aspoň trochu „sami sebou“ (pokud přes ně zrovna Mistr nejedná a nezrudnou jim oči…), ale když se stanou Mistrem, přijdou o své jé úplně… V čem se pletu? :D :-/

A jinak doufám, že s představením „nového“ Mistra nebudou čekat moc dlouho, natož až do konce řady. Nějak si neumím představit, že by se bez něj mohl seriál víc než 1–2 díly obejít a by bylo fakt zbytečné.a hlavně nelogické to tak natahovat, on se přece bez schránky dlouho neobejde.

#4 anushka
překladatel
16.9.2016 | 20:50:30
anushka

#3 Trifi: Já to spíš chápu tak, že je pro ně čest stát se jeho schránkou.

webmaster
17.9.2016 | 0:18:41
Warning

Za mě to bude Kelly.

17.9.2016 | 7:39:25
Rottero

Eichhorsta si předtím nevybral protože tento je pro něj cenný pro své schopnosti. Jinými slovy kdyby si vybral právě jeho, zničil by svého nejschopnějšího agenta. Už jednou si ho nevybral a proto si myslim že si ho nevybere ani teď. A ano, Eichhorst byl tímto zklamaný ale myslim že to pochopil, měl by to pochopit i teď. Tipuju někoho úplně jiného.

17.9.2016 | 12:44:28
tomasmachalekkkk

Tak s největší pravděpodobností to bude Zack Docela bych si to i přál :P ALe nakonec to bude někdo zcela nový

17.9.2016 | 16:16:40
iamtears

tak já tipuju hackerku .. proč jinak by jí po x dílech zase zakomponovali :)

18.9.2016 | 2:53:58
Martrix

A co kdyby se jím stal Ephraim Goodweather? Mistr sliboval, že pro něj má speciální úkol, rodina bude zase pohromadě, jeho postava ztrácí na dynamice…bylo by to dostatečně překvapivé…a navíc už shodil vlasy, takže by bylo míň práce s maskováním :o)

18.9.2016 | 8:55:53
pidalin

Zack to podle mě nebude, ten herec by to nezvládnul takovou roli. :-D

24.9.2016 | 2:28:21
pidalin

Ale zase, co jinýho by s nim chtěli dělat?

24.9.2016 | 2:29:09
Trex

Podle mě je čas na nějakou odpudivou ženskou takže buď Kelly nebo radní Justine(mohla by vypuknout větší anarchie). Zack by mohl zomrít. Hackerka je tam pro sexuální napětí......

27.9.2016 | 18:15:18
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Reklama

Svět se změnil

Svět se změnil

Citáty

Citáty

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás