The Strain (Agresivní virus) Augustin "Gus" Elizalde

Augustin "Gus" Elizalde

Augustin "Gus" Elizalde

Gus je členem pouličního gangu. Nedávno opustil věznici, od té doby se však snaží řídit zákony a starat se o svou rodinu. Stejně jako všechny ostatní postavy je také jistým způsobem propojený s Mistrem.

Sezóny 4
2014 - 2017

Gusův příběh 1. série

Augustin „Gus“ Elizalde bydlí ve starém panelovém domě společně se svou matkou a bratrem (který je během šíření nákazy infikován a následně se proměňuje na strigoie). Nedávno byl propuštěn z věznice a od té doby se snaží chovat dle zákonů.

Kvůli tomu, že chce chránit svou matku za každou cenu je však nucen se ještě jednou „ušpinit“, má za úkol z uzavřeného letiště odjet s dodávkou. Zdánlivě ne příliš závažný zločin v důsledku přispívá k rozšíření nákazy, jelikož je v dodávce převážen Mistr i se svou rakví, kterou vyřezal během druhé světové války Abraham Setrakian.


Poté spáchá ještě několik drobnější zločinů (ukradne automobil, musí se zbavit mrtvého strigoie), ve výsledku se však shodou náhod setkává se setrakianovým týmem a přidává se k němu.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Vývoj postavy dobrý. I když v seriálu dostával docela dost místa, stále se mi zdálo, že to není dost.

31.3.2019 | 14:04:37
Keilar

som rada, ze sa spojil s nasim timom, platny prirastok, asi tak ako Fet ale obcas je vtipnejsi a tiez vynaliezavejsi, mozno tym, ze mladsia krv. Ale tie jeho hlasky su obcas fakt dobre, myslim ze sa bude skvele doplnat s profesorom a Fetom. Zaroven ma svoju vlastnu jedinecnu osobnost a charizmu – skratka, chlapci drzte sa :)

30.3.2016 | 20:41:46
Kothy

Ostrileny mexikanec.

24.8.2015 | 19:15:29

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás