The Strain (Agresivní virus)
86/100 - 193×

The Strain(Agresivní virus)

V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FX | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)

Ephraim Goodweather

Ephraim Goodweather

Dr. Ephraim Goodweather je epidemiolog z Centra pro kontrolu nemocí, který je mimo jiné první, kdo prověřuje nakažené v New Yorku. Má syna Zacka, rodinné problémy a rozpory se svou ženou.

Sezóny 4
2014 - 2017

Goodweatherův příběh 1. série

Dr. Ephraim Goodweather je epidemiologem Centra pro kontrolu nemoci a také vedoucí speciálního týmu nazvaného Kanárek, jehož členy jsou Jim Kent a Nora Martinez. Tým je mimo jiné vyslán k záhadnému „vyhaslému“ letadlu, v němž najde mrtvé všechny cestující s výjimkou čtyř (jedním z nich je i Gabriel Bolivar a pilot, na kterém je později provedena pitva).

Poté, co zmizí všechna těla z márnice (kde byla uložena na prozkoumání), začíná se Ephraim o případ zajímat ještě více než předtím, provádí pitvu na jednom z přeživších (který následně zemřel) a zjišťuje, že se organismus daného člověka zcela pozměnil. V ten moment se vše zamotává a nedlouho na to se Ephraim setkává s Abrahamem Setrakianem, který mu vypráví o své minulosti a především o Mistrovi a strigoiích a společně se vydávají do boje se zhoubným kmenem.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Ze začátku super, ale čim víc pije, tim větší retard to je. Chlastá i když jde sniperovat. Líbí se mi že taky jako Fet dělá prostě co je potřeba a jde i přes mrtvoly když je to nutný, ale měl by fakt míň chlastat. :-D

20.9.2016 | 1:10:14
Petra712

Otravný v knize, o něco míň otravný v seriálu

31.8.2016 | 21:15:13
JeyJ

Co furt má s tou ústní vodou? To si neumí splašit normální chlast?

13.9.2015 | 22:39:07
Red Viper

Pořád tomu nechce moc uvěřit a proto je takovej lehce zpátečnickej…to se ale změní :D a moje hodnocení taky je to jen otázka času

1.9.2014 | 22:33:53
Kothy

Zkuseny virolog.

24.7.2014 | 22:20:38

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Reklama

Svět se změnil

Svět se změnil

Citáty

Citáty

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama