The Strain (Agresivní virus) Ephraim Goodweather

Ephraim Goodweather

Ephraim Goodweather

Dr. Ephraim Goodweather je epidemiolog z Centra pro kontrolu nemocí, který je mimo jiné první, kdo prověřuje nakažené v New Yorku. Má syna Zacka, rodinné problémy a rozpory se svou ženou.

Sezóny 4
2014 - 2017

Goodweatherův příběh 1. série

Dr. Ephraim Goodweather je epidemiologem Centra pro kontrolu nemoci a také vedoucí speciálního týmu nazvaného Kanárek, jehož členy jsou Jim Kent a Nora Martinez. Tým je mimo jiné vyslán k záhadnému „vyhaslému“ letadlu, v němž najde mrtvé všechny cestující s výjimkou čtyř (jedním z nich je i Gabriel Bolivar a pilot, na kterém je později provedena pitva).

Poté, co zmizí všechna těla z márnice (kde byla uložena na prozkoumání), začíná se Ephraim o případ zajímat ještě více než předtím, provádí pitvu na jednom z přeživších (který následně zemřel) a zjišťuje, že se organismus daného člověka zcela pozměnil. V ten moment se vše zamotává a nedlouho na to se Ephraim setkává s Abrahamem Setrakianem, který mu vypráví o své minulosti a především o Mistrovi a strigoiích a společně se vydávají do boje se zhoubným kmenem.


(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Ze začátku super, ale čim víc pije, tim větší retard to je. Chlastá i když jde sniperovat. Líbí se mi že taky jako Fet dělá prostě co je potřeba a jde i přes mrtvoly když je to nutný, ale měl by fakt míň chlastat. :-D

20.9.2016 | 1:10:14
Petra712

Otravný v knize, o něco míň otravný v seriálu

31.8.2016 | 21:15:13
JeyJ

Co furt má s tou ústní vodou? To si neumí splašit normální chlast?

13.9.2015 | 22:39:07
Red Viper

Pořád tomu nechce moc uvěřit a proto je takovej lehce zpátečnickej…to se ale změní :D a moje hodnocení taky je to jen otázka času

1.9.2014 | 22:33:53
Kothy

Zkuseny virolog.

24.7.2014 | 22:20:38

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás