The Terminal List (Na seznamu smrti)
89/100 - 22×

The Terminal List(Na seznamu smrti)

Seriál následuje Jamese Reece poté, co je celá jeho četa Navy SEAL přepadena na tajné misi. Reece se vrací domů ke své rodině s protichůdnými vzpomínkami na událost a otázkami ohledně jeho zavinění. Jakmile se objeví nové důkazy, Reece objeví temné síly, které proti němu působí a ohrožují nejen jeho život, ale i životy těch, které miluje.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
redaktoři
Zira

Druhá řada The Terminal List je na spadnutí

Druhá řada The Terminal List je na spadnutí

Druhá série seriálu The Terminal List se dočkala výrazně povzbudivé aktualizace od hvězdy seriálu Chrise Pratta a výkonného producenta a autora Jacka Carra.

11 0
3.11.2022

Během zářijového vydání podcastu Danger Close, který Jack Carr moderuje, dostal seriál The Terminal List naději na budoucnost. Carr naznačil, že by brzy mohly být oznámeny „skvělé věci“. Sám Chris Pratt, který byl hostem podcastu, ujišťoval fanoušky adaptace od Amazonu, že se „nemají čeho bát“.

Chris Pratt:

Zarytí fanoušci The Terminal List se nemusí ničeho obávat. Máme vás rádi a vážíme si vaší podpory. Naším životním posláním je zajistit, abyste se mohli vracet ke studni. Dál na tom pracujeme.

Jack Carr:

Na obzoru se možná objeví nějaké zajímavé věci, o kterých se diskutuje.

Foto: Amazon Prime

Carr již dříve uvedl, že se plánuje pokračování příběhu adaptací románu True Believer, který je druhým dílem knižní série. Autor dodal, že pokud by k druhé sérii The Terminal List došlo, Prattovi by to ulehčilo práci. Carr podrobně popsal, jak náročná role pro herce byla, a pochválil hvězdu Strážců Galaxie za to, že svou roli zvládá bez stížností.

Chtěli byste druhou řadu? Jak se vám líbila ta první?

Diskuze /3

PStark

Tak to je super, nedoufala jsem v druhou sérii.

4.11.2022 | 12:08:46
Evan

:-D

4.11.2022 | 13:37:53
flok45

Tak to by bylo super :-)

4.11.2022 | 15:45:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama