The Terminal List (Na seznamu smrti)
89/100 - 22×

The Terminal List(Na seznamu smrti)

Seriál následuje Jamese Reece poté, co je celá jeho četa Navy SEAL přepadena na tajné misi. Reece se vrací domů ke své rodině s protichůdnými vzpomínkami na událost a otázkami ohledně jeho zavinění. Jakmile se objeví nové důkazy, Reece objeví temné síly, které proti němu působí a ohrožují nejen jeho život, ale i životy těch, které miluje.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Thriller
redaktoři
Zira

Kolik si vysloužil Chris Pratt za svou roli v seriálu The Terminal List?

Kolik si vysloužil Chris Pratt za svou roli v seriálu The Terminal List?

Minulý rok v květnu jsme vás informovali, že Chris Pratt se vydá do seriálového světa se seriálem The Terminal List. Kolik si však za svou roli Jamese Reece nechat naúčtovat?

3 0
31.8.2021

Podle nových zpráv od Variety si Chris Pratt zajistil výplatu té nejvyšší úrovně za svou práci na The Terminal List. Za jednu epizodu dostal v přepočtu 1,4 milionu dolarů (30,1 milionu korun). To je tedy opravdu velmi tučná suma a výrazné zvýšení oproti standardním platům v televizi a na streamovacích platformách. Pro srovnání, Henry Cavill si vydělává 400 tisíc dolarů za epizodu (8,6 milionu korun) v Zaklínači od Netflixu. Chris si údajně vydělal 1,5 milionu dolarů (32,2 milionu korun) za práci na Strážci Galaxie Vol. 2, stejně jako u posledních dvou filmů Avengers. Proto je tedy u vícedílné série téměř jasné, že pro Pratta je tohle opravdu velmi lukrativní záležitost.

Foto: Amazon

U seriálu The Terminal List sedí na režisérském křesle veteránský akční režisér Antoine Fuqua, který funguje rovněž jako výkonný producent. Chris Pratt za to nejen v seriálu hraje, ale rovněž je producentem. Oba spolu spolupracovali na filmu The Magnificent Seven. Přestože není jasné, kolik si Pratt vydělá za Guardians of the Galaxy Vol. 3 a Guardians of the Galaxy Holiday Special, je nad slunce jasné, že díky tomuto vysoce postavenému projektu jeho cena rapidně vzrostla a tudíž bude ještě žádanějším hercem než doposud.

Myslíte si, že výplata je oprávněná, nebo naopak si tento finanční obnos za svoje herecké výkony nezaslouží?

Diskuze /1

Carlos Matos

Chris si údajně vydělal 1,5 milionu dolarů (32,2 milionu korun) za práci na Strážci Galaxie Vol. 2, stejně jako u posledních dvou filmů Avengers. + „Henry Cavill si vydělává 400 tisíc dolarů za epizodu (8,6 milionu korun) v Zaklínači od Netflixu.“

:D ty vole to je docela málo, jsem čekal, že teda dostávaj víc. (Těch 1,5M za díl už jde no…)

31.8.2021 | 23:46:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama