The Terror
81/100 - 56×

The Terror

Britské královské námořnictvo pátrá roku 1847 na Arktidě po výpravě sira Johna Franklina, která se za neznámých a dosud neobjasněných důvodů ztratila.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jared Harris (Francis Crozier), Tobias Menzies (James Fitzjames), Adam Nagaitis (Cornelius Hickey), Paul Ready (Henry Goodsir), Nive Nielsen (Mlčenlivá dáma), Ian Hart (Thomas Blanky)

S02E03: Gaman

S02E03: Gaman

Když terminálové ostrovani zápasili s přizpůsobením se svému novému okolí, Chester hledá způsob, jak zajistit svou rodinu a Luz, a odrazit zlo, které cítí, že ho sleduje.

cz sk
27.8.2019
43 minut

Henry se valí z traumatu jeho uvěznění. Asako se snaží vypořádat se se špatnými znameními. Amy nastoupí na novou práci.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

A jak se doopravdy jmenuješ? Jmenuji se: Jugemu Jugemu Goko no Surikire Kaijarisuigyo no Suigyomatsu Unraimatsu Furaimatsu Ku Nero Tokoro ni Sumu Tokoro Yabura Koji no Bura Koji Paipo-paipo Paipo no Shuringan Shuringan no Gurindai Gurindai no Ponpokopi no Ponpokona no Chokyumei no Chosuke. To je ale náhoda, já se taky jmenuju Jugemu Jugemu Goko no Surikire Kaijarisuigyo no Suigyomatsu Unraimatsu Furaimatsu Ku Nero Tokoro ni Sumu Tokoro Yabura Koji no Bura Koji Paipo-paipo Paipo no Shuringan Shuringan no Gurindai Gurindai no Ponpokopi no Ponpokona no Chokyumei no Chosuke. Fuj až jsem se kousl do jazyka :D nuuuuuudaaaaa­aaaaaaaa

2.9.2019 | 7:07:07
Jirka 007

Slaby na prvni serii to vubec nema

1.9.2019 | 14:06:58
captain

Atmosféra dost naturalistická, uvěřitelná. Japonské internační tábory zřejmě nebyla žádná procházka růžovou zahradou! Už je tam jistá podobnost s prvním Terrorem, Přízrak má zálusk na jazyk… Hmm… jinak náš japonsko-americký pár to také nemá vůbec lehké!

31.8.2019 | 11:30:29

Filtr seriálů
Reklama