The Terror
81/100 - 56×

The Terror

Britské královské námořnictvo pátrá roku 1847 na Arktidě po výpravě sira Johna Franklina, která se za neznámých a dosud neobjasněných důvodů ztratila.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jared Harris (Francis Crozier), Tobias Menzies (James Fitzjames), Adam Nagaitis (Cornelius Hickey), Paul Ready (Henry Goodsir), Nive Nielsen (Mlčenlivá dáma), Ian Hart (Thomas Blanky)

S02E06: Taizo

S02E06: Taizo

Příběh minulosti poskytuje nahlédnutí do současného zla, které pronásleduje terminálové ostrovany.

cz sk
17.9.2019
43 minut

Chester se vrací domů do své rodiny, jen aby zjistil, že někdo, koho hledal, je pryč. Henry a Asako čelí obtížnému rozhodnutí.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
theplanetoftheapes

Trochu mi kazilo zážitek to, že jsem musel přepínat mezi dabingovou verzí a anglickou, kde byly alespoň titule, protože samozřejmě samurajsky neumím. Ale to je moje věc, že nemám ani na televizu. K věci, prostě takový origin Yoko Ono ale bez toho jejího ječení. Dost nechápu, měl to být takový mysteriózní námět, prostě se tam pár lidí v zadržovacích táborech zbláznilo, nevědělo se proč, respektive vědělo protože válka, japonci, tradice, prachy apod. A teď najednou je to všechno dopravdočko a kapitán Suzuki tam dělá šikmooké woodoo. Navíc ježibaba se nám trochu zacyklila, v tom vidím do dalších epizod trochu problém a co ten zahradníček co si hrál s písečkem? to bylo jako co?

26.9.2019 | 7:03:05
Jezdec1987

Konečně vysvětleno kdo je ta dolamana ženská

25.9.2019 | 13:42:08
captain

Stručně a jasně, tak na tomhle se mi líbilo snad úplně všechno! Brutálně dobré, silný příběh a velmi slušně podané… a leccos se vyjasnilo.

21.9.2019 | 10:45:35

Filtr seriálů
Reklama