The Terror
81/100 - 56×

The Terror

Britské královské námořnictvo pátrá roku 1847 na Arktidě po výpravě sira Johna Franklina, která se za neznámých a dosud neobjasněných důvodů ztratila.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
3 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Drama, Hororový, Mysteriózní
hrají
Jared Harris (Francis Crozier), Tobias Menzies (James Fitzjames), Adam Nagaitis (Cornelius Hickey), Paul Ready (Henry Goodsir), Nive Nielsen (Mlčenlivá dáma), Ian Hart (Thomas Blanky)

S02E10: Into the Afterlife

S02E10: Into the Afterlife

Henry a Asako hledají do minulosti, aby poskytli odpovědi na jejich současný nepokoj.

cz sk
15.10.2019
43 minut

Chester a Luz se potýkají se svou identitou v naději, že zachrání ty, kteří jsou jim nejdražší. Amy a Yamato-san se snaží znovu asimilovat do amerického života.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jirka 007

Hrozne slaby oproti prvni serii,znovu uz to videt nikdy nechci

19.10.2019 | 14:07:17
captain

Mírné rozpaky až zklamání. Nevím, zda to mělo být takto… Teror horor, nic moc teda. Závěr se mi docela líbil, ten obřad u jezera. Jinak japonská kultura dostala myslím dost na frak! Dodíváno na sílu hlavně kvůli výbornému Georgi Takeiovi, alias cpt. Hikaru Sulu…

19.10.2019 | 11:04:21
theplanetoftheapes

Konečně to skončilo ! Začalo to jako zajímavý historický dokument ze zajímavého prostředí a skončilo to jako něco co se promítá na history channel o půl dvanácté v noci, o mimozemšťanech, duchařské historky a mexičtí imigranti. Měl to být seroš co ukáže tenkou hranici mezi realitou a tím co si lidé jen tak představují, nebo čeho se kolektivně bojí. Ale udělali z toho spíše Blair witch. Skutečné události jako udání toho velitele v táboře, jeho vražda, zábor majetku japonských američanů americkou vládou apod. šly totálně do pozadí, protože dali přednost ježibabě v pyžamu. Totálně mi znechutili japonskou kulturu na hodně dlouho a jestli v blízké době uslyším zas nějakou šikmookou hatmatilku tak si radši pustím podcast Jaromíra Soukupa. Závěrem: AMC je něco jako americká televize barrandov.

16.10.2019 | 7:20:50

Filtr seriálů
Reklama