The Twilight Zone (2019)
73/100 - 3×

The Twilight Zone (2019)

Moderní ztvárnění ikonické antologie, kterou provází oceňovaný herec, režisér a producent Jordan Peele.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS All Access | 60 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller

Příští zastávka: The Comedian

Příští zastávka: The Comedian

Nightmare at 30,000 Feet nebude jediná epizoda moderní verze The Twilight Zone, která má zítra premiéru. CBS All Access zároveň vypustí druhý díl s názvem The Comedian, v němž se hlavní role chopí Kumail Nanjiani. Humor ale rychle půjde stranou.

4 0
31.3.2019

Hrdinou druhého příběhu novodobého zpracování The Twilight Zone bude Samir Wassan, kterého si zahraje Kumail Nanjiani. Mnozí ho znají jako Dineshe z komediálního počinu HBO Silicon Valley, ale mohli jsme ho vidět i v seriálu Franklin & Bash nebo například ve filmu Pěkně blbě, který byl nominován na Cenu Akademie.

Samir se snaží prorazit ve stand-up komedii, ale zatím bezúspěšně. Naštěstí se mu daří alespoň v osobním životě s přítelkyní Renou. Jednoho dne se v klubu objeví ikona ve světě stand-upu, která mu nabídne jasnou cestu k úspěchu. Samir se této příležitosti samozřejmě chopí, aniž by tušil, že skončí v Zóně soumraku.

Renu ztvární Amara Karan, která se mimo jiné objevila v britském seriálu Stan Lee's Lucky Man a ve filmu Darjeeling s ručením omezeným, který režíroval Wes Anderson. A zatím nepojmenovanou komediální legendu bude hrát Tracy Morgan. Ten po sedm sezón účinkoval v pořadu Saturday Night Live a byl jednou z hlavních tváří sitcomu 30 Rock.

Foto: CBS All Access

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama