The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) S02E04: The Majestic 12

S02E04: The Majestic 12

S02E04: The Majestic 12

Zatímco Allison zoufale hledá Raye, Vanya zápasí s krizí na farmě. Mezitím Pětka, Diego a Lila se vetřou na večírek na mexickém konzulátu.

cz sk
31.7.2020
49 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
elpapirus

Konečně vzali to nejlepší. Muziku z 80. a 90. let, která společně s akčním soubojem dokáže z dílu vyždímat maximum.

1.8.2020 | 1:44:09
Milano33

To bol teda akčný nárez! Celá tá epická akčná sekvencia na konci bola úchvatná a perfektne natočená. Diego a Five boli skutočne úžasný. Konečne sa stretli Luther a Allison. A návrat Grace potešil.

31.7.2020 | 22:50:07

The Umbrella Academy (Akademie Umbrella)
94/100 - 85×

The Umbrella Academy(Akademie Umbrella)

Rozpadlá skupina superhrdinů se po smrti svého adoptivního otce, který je trénoval, sjednotí, aby vyřešila tajemství jeho smrti.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Sheila McCarthy (Agnes Rofa), Coco Assad (Claire), Robert Sheehan (Čtyřka / Klaus Hargreeves), Cody Ray Thompson (Dave Katz), David Castañeda (Dvojka / Diego Hargreeves), Ashley Madekwe (Eudora Patch), Jordan Claire Robbins (Grace / Máma), Cameron Britton (Hazel), Mary J. Blige (Cha-Cha), Kate Walsh (Jednatelka), Tom Hopper (Jednička / Luther Hargreeves), John Magaro (Leonard Peabody / Harold Jenkins), Braden Hendrickson (Patrick), Aidan Gallagher (Pětka / Chlapec)

Nepřehlédněte

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Jak už to tak bývá, ani v seriálu The Umbrella Academy nechyběly známé „Easter eggs“, které nejen mohly zpříjemnit divákovi sledování seriálu, ale navíc mu mohli předčasně odhalit finále seriálu. V následujícím článku si je podrobně rozebereme.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka