The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) S02E08: The Seven Stages

S02E08: The Seven Stages

S02E08: The Seven Stages

Zoufalá Pětka připravuje riskantní plán, jak zachytit jinou verzi sebe sama. Mezitím FBI mučí Vanyu a Diego zjistí, co způsobuje apokalypsu.

cz sk
31.7.2020
47 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Tenhle seriál má ošklivou tencenci se opakovat … což je u něčeho takhle krátkýho docela výkon, ale hrdej bych na něj teda nebyl. :D

Ale nějak to funguje. O_o

23.8.2020 | 12:39:36
RedRose

Je to výborné a konečně se to trochu hnulo. Jen mě pořád vytáčí stěžování 5-ky na to mladé tělo!! Sakra originál je skoro dědek, jak dlouho bude asi použitelný? Tohle mladé tělo doroste a má s ním celý (další) život před sebou…

20.8.2020 | 1:20:34
LuliLuli92

Tvoje vagína potřebuje brýle … really?? :-D

4.8.2020 | 11:56:25
Milano33

Vypočúvanie Vanyi bolo naozaj fantastický audiovizuálne prevedené. Five a Luther su parádna dvojka a ich vzájomné rozhovory som si neskutočne užíval. Stretnutie dvoch verzií Five bolo skvelé a skutočne ten časový paradox pobavil. Diego bol vážne úžasný a konečne objavil, čo zmenilo pôvodnú Time Line.

1.8.2020 | 11:28:08

The Umbrella Academy (Akademie Umbrella)
93/100 - 120×

The Umbrella Academy(Akademie Umbrella)

Rozpadlá skupina superhrdinů se po smrti svého adoptivního otce, který je trénoval, sjednotí, aby vyřešila tajemství jeho smrti.

USA | 2019 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Sheila McCarthy (Agnes Rofa), Kris Holden-Ried (Axel), Robin Atkin Downes (A.J. Carmichael), Stephen Bogaert (Carl Cooper), Coco Assad (Claire), Robert Sheehan (Čtyřka / Klaus Hargreeves), Cody Ray Thompson (Dave Katz), Patrice Goodman (Dot), David Castañeda (Dvojka / Diego Hargreeves), Kevin Rankin (Elliott Gussman), Ashley Madekwe (Eudora Patch), Jordan Claire Robbins (Grace), Jordan Claire Robbins (Grace / Máma), Justin Paul Kelly (Harlan Cooper)

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka