The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Cha-Cha a Hazel zachrání letošní Vánoce

Cha-Cha a Hazel zachrání letošní Vánoce

Cha-Cha a Hazel zachrání letošní Vánoce

Seriál The Umbrella Academy byl zpracován podle stejnojmenného komiksu od Gerarda Waye. Mezi hlavní hrdiny kromě vyvolených sourozenců patří i nájemní vrazi Hazel a Cha-Cha. A právě jim je věnován vánoční speciál.

10 0
17.10.2019

Gerard Way, autor komiksu, podle kterého byla natočena první řada úspěšného seriálu, se rozhodl nám obohatit letošní vánoční svátky. Jak uvádí server Rock Sound, už 20. listopadu se dočkáme komiksového spin-offu. Kdo by čekal například příběh jednoho ze sourozenců, ten má smůlu. Vánoční speciál se bude jmenovat Hazel a Cha-Cha zachraňují Vánoce: Příběhy z Akademie Umbrella.

Na jeho vzniku se podíleli kromě Gerarda Waye také Scott Allie a o ilustrace se postaral Tommy Lee Edwards. O vydání komiksu se postará Dark Horse Comics.


Server Comic Book pak přišel i s parádní obálkou od Billa Sienkiewicze.

Foto: Dark Horse Comics

Kromě jména a data vydání známe i oficiální anotaci pro připravovanou novinku: „Hazel a Cha- Cha, bizarní nájemní vrazi, kteří se poprvé objevili v Umbrella Academy: Dallas a kteří vyrazili dech divákům v seriálu z produkce Netflix, musí najít zběhlého agenta zahrávajícího si s časem, zatímco se zapletou do plánu zničit Vánoce.“

Pro fanoušky, kterým se Hazel v podání Camerona Brittona a Cha-Cha v podání Mary J. Blige líbili v první řadě, je tohle určitě zajímavý bonus při čekání na to, zda se tito dva objeví i ve druhé řadě.

Jsme si jistí, že Hazel a Cha-Cha i záchranu Vánoc promění v krvavou lázeň. Co myslíte, dočkáme se jich i ve druhé řadě? Podělte se s námi v komentářích.

Zdroj: Rock Sound, Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Recenze první řady

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu The Umbrella Academy?

Jak jsme ohodnotili první řadu seriálu The Umbrella Academy?

Už je to skoro měsíc, co se do našich životů dostal seriál The Umbrella Academy a tak tu pro vás máme hodnocení od našich redaktorů na první sérii, pokud jste ještě seriál neviděli a váháte, zda se na něj mrknout.

Nepřehlédněte

Soundtrack k celé první sérii

Soundtrack k celé první sérii

Seriál The Umbrella Academy se může pochlubit vynikajícím soundtrackem, takže jsme pro vás sestavili kompletní seznam z první série s odkazy, abyste si ho mohly poslechnout.

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka