The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Cha-Cha a Hazel zachrání letošní Vánoce

Cha-Cha a Hazel zachrání letošní Vánoce

Cha-Cha a Hazel zachrání letošní Vánoce

Seriál The Umbrella Academy byl zpracován podle stejnojmenného komiksu od Gerarda Waye. Mezi hlavní hrdiny kromě vyvolených sourozenců patří i nájemní vrazi Hazel a Cha-Cha. A právě jim je věnován vánoční speciál.

10 0
17.10.2019

Gerard Way, autor komiksu, podle kterého byla natočena první řada úspěšného seriálu, se rozhodl nám obohatit letošní vánoční svátky. Jak uvádí server Rock Sound, už 20. listopadu se dočkáme komiksového spin-offu. Kdo by čekal například příběh jednoho ze sourozenců, ten má smůlu. Vánoční speciál se bude jmenovat Hazel a Cha-Cha zachraňují Vánoce: Příběhy z Akademie Umbrella.

Na jeho vzniku se podíleli kromě Gerarda Waye také Scott Allie a o ilustrace se postaral Tommy Lee Edwards. O vydání komiksu se postará Dark Horse Comics.


Server Comic Book pak přišel i s parádní obálkou od Billa Sienkiewicze.

Foto: Dark Horse Comics

Kromě jména a data vydání známe i oficiální anotaci pro připravovanou novinku: „Hazel a Cha- Cha, bizarní nájemní vrazi, kteří se poprvé objevili v Umbrella Academy: Dallas a kteří vyrazili dech divákům v seriálu z produkce Netflix, musí najít zběhlého agenta zahrávajícího si s časem, zatímco se zapletou do plánu zničit Vánoce.“

Pro fanoušky, kterým se Hazel v podání Camerona Brittona a Cha-Cha v podání Mary J. Blige líbili v první řadě, je tohle určitě zajímavý bonus při čekání na to, zda se tito dva objeví i ve druhé řadě.

Jsme si jistí, že Hazel a Cha-Cha i záchranu Vánoc promění v krvavou lázeň. Co myslíte, dočkáme se jich i ve druhé řadě? Podělte se s námi v komentářích.

Zdroj: Rock Sound, Comic Book

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka