The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Co obsahovala tajemná sklenice se světýlkama z první řady?

Co obsahovala tajemná sklenice se světýlkama z první řady?

Co obsahovala tajemná sklenice se světýlkama z první řady?

Vznik sourozenců Hargreevesových je nám stále i po druhé řadě velkou záhadou. Odpověď se však může skrývat v podivné sklenici se světýlkama Sira Reginalda Hargreevese, jejíž obsah vypustil ve finále první řady.

5 0
24.11.2020

Finále první řady Akademie Umbrella nabídlo letmý pohled na dětství dětí Hargreevesových a zároveň i flashbackovou scénu. V té jsme mohli vidět, že byl Reginald ženatý, ale jeho žena v oné scéně zemřela. Právě v tomto záběru mohli diváci vidět sklenici se světýlkama vedle postele Reginaldovy manželky, kterou později vzal a vypustil její obsah do vzduchu. Malé kuličky světla se rychle rozptýlily a zmizely. Ale co přesně to bylo za světla?

Ačkoli v seriálu nebylo uvedeno vysvětlení a ani komiksy nenabízí žádnou odpověď, běžným předpokladem je, že světla byly ve skutečnosti sourozenci z Akademie Umbrella (a zbytek dětí narozených v tentýž den za stejných okolností). Komiksy odhalily, že Reginald je ve skutečnosti mimozemšťan. To již bylo krátce naznačeno v první řadě a potvrzeno v té druhé.


Foto: Netflix

Ve výše zmíněné flashbackové scéně, když uvolňuje světla ze sklenice, zjevně nejde o planetu Zemi, z které vzlétávají normálné rakety. S ohledem na to by světla mohla být buď tím, jak se jeho druh rozmnožuje, nebo byla vytvořena jinými, méně přirozenými metodami. To by vysvětlovalo, jak Reginald věděl, že musí v ten přesný den hledat ve světě děti, které se narodily ženám, jež nebyly těhotné a chtěl si jich adoptovat co nejvíce.

Pokud jsou světla skutečně děti a byla vytvořena Reginaldem, znamenalo by to, že je jejich skutečným otcem (a otcem dalších 36 dětí tam venku včetně Lily). Určité věci by to však zkomplikovalo, třeba vztah mezi Allison a Lutherem. Pokud nejsou Reginaldovým výtvorem, pak tajemství vzroste, protože zatím není známo, jak byli vytvořeni a proč.

Jste pro, aby tahle teorie nakonec byla správná, nebo chcete jiné vysvětlení?

Diskuze /1

Raiden123

Eh… len teorie,keby bolo i co na pozeranie,no na to si zda sa treba pockat…I tak zne to zaujimavo.

24.11.2020 | 23:34:03
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Jak už to tak bývá, ani v seriálu The Umbrella Academy nechyběly známé „Easter eggs“, které nejen mohly zpříjemnit divákovi sledování seriálu, ale navíc mu mohli předčasně odhalit finále seriálu. V následujícím článku si je podrobně rozebereme.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka