The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Co showrunner Steve Blackman prozradil o třetí řadě?

Co showrunner Steve Blackman prozradil o třetí řadě?

Co showrunner Steve Blackman prozradil o třetí řadě?

Showrunner Steve Blackman zasedl k rozhovoru s TV Guide a rozpovídal se jak o druhé řadě, tak i o chystané řadě třetí, která by měla začít produkci už tento měsíc, přestože nebyla od stanice Netflix oficiálně potvrzena. Následující článek obsahuje spoilery.

16 0
15.10.2020

Na samotném konci července nám stanice Netflix nadělila krásný dáreček v podobě druhé řady The Umbrella Academy a my tak mohli nahlédnout opět do světa dětí Hargreevesových. Co ke druhé řadě a řadě třetí řekl showrunner seriálu Steve Blackman v rozhovoru s TV Guide?

TV Guide | Spolu s Vrabčí Akademií ve finální scéně se objevila i záhadná plovoucí kostka. Můžete nám o té krychli něco říct? Spousta lidí možná tuto kostku zpočátku neviděla. Myslím, že účel kostky bude odhalen ve třetí řadě, pokud budeme mít to štěstí, že nás prodlouží o další řadu.


TV Guide | Sir Reginald Hargreeves je v této nové verzi roku 2019 stále naživu. Je možné pro členy Akademie Umbrella vyřešit nějaké nevyřešené problémy s tatínkem s touto novou verzí? Doufám, že ano, protože všichni vypadají docela ohromeně, když tam stojí. Pokud se podíváte pozorně, je to náš Hargreeves, ale vypadá trochu jinak. Ve druhé řadě si do jisté míry s ním zkoušeli něco vyřešit, ale Hargreeves o ničem očividně nic nevěděl. Tato verze je poměrně starší, ale myslím, že budou mít šanci si s ním promluvit a doufejme, že jim povede lépe než doposud.

TV Guide | V komiksech má Hargreeves docela šílený příběh. Je to mimozemšťan a některé věci jsou příliš bláznivé na to, aby byly přeneseny do seriálu. Uvidíme však potencionálně o něco více z komiksů, jako třeba odkud pochází a jaké jsou jeho pravé motivy? Mým cílem ve třetí řadě pro Hargreevese, kterého hraje Colm Feore, jenž je prostě úžasný, je dozvědět se o jeho příběhu mnohem více. Kdo je ve skutečnosti Hargreeves? Jaké má skutečné záměry? Jaký je účel těchto dětí? Když se o něm dozvíme více, tak se doufejme, dozvíme více o původu těchto dětí.

TV Guide | Letos jsme se setkali s Lilou Pitts, která byla opravdu zajímavým doplňkem do seriálu. Na konci druhé řady uteče poté, co je její nevlastní matka odhalena a zabita. Co hledá? Ví, že její matka není tím, za koho se vydávala, a tito lidé, Akademie Umbrella, jsou její skutečná rodina. Takže rodina, o které si myslela, že není její skutečná rodina, a tito lidé, proti kterým v zásadě bojuje po dobu deseti epizod a do jednoho člena, Diega, se prakticky zamilovala, se ukáže jako její pravá rodina.

TV Guide | Když už mluvíme o Diegovi, s Komisí si užil mnohem více zábavy, než očekával. Co ho dělá tak vhodným pro tuto organizaci?
Legrační na Diegovi je, že je to prostě tak čistá postava. To, co vidíte, je to, co získáte, ale úžasné na něm je, že má více úrovní hloubky a lidé opravdu nevidí, jak hluboko může tato postava jít. Vždy ho nadchnou nové věci. Letos šlo o prokázání se, ale dostal se do opravdu kouzelného místa – Komise -, které většina lidí nikdy nevidí. Budete si muset počkat, zda bude mít nějakou vnitřní touhu se tam vrátit. Myslím si, že si užíval, že je na chvíli v nějakém místě moci a rychle pochopil vnitřní fungování tohoto místa. Navíc potkal šéfa, matku své přítelkyně.

TV Guide | Allison v minulosti opustila svého nového manžela Raymonda Chestnuta. Znamená to, že ona a Luther konečně přijdou na to, co se mezi nimi děje? Oba rostou a možná vidí svůj vztah spíš jako takový ten štěněčí. Oni se vlastně ani nikdy nepolíbili. Ten polibek, který jsme viděli v první řadě, byl v den, který se nakonec nestal. Allison ve svém vztahu s Rayem Chestnutem opravdu vyrostla. Luther přichází k myšlence, že musí také trochu dorůst. V některých ohledech je ze všech nejméně vyzrálý, protože nikdy nežil sám. Celý život žil se svým otcem, nikdy neplatil nájem a podobné věci. Luther má před sebou ještě hodně práce, ale Allison určitě dosáhla nějakého růstu v druhé řadě a našla svůj hlas i díky hnutí, které společně s manželem připravovali.

TV Guide | Je nějaký člen z Akademie Umbrella připraven na funkční vztah?
Věřím, že kdyby se Vanya nemusela vrátit do roku 2019, měla by spolu se Sissy Cooper úžasně dlouhý společný život. Myslím, že to by byl úspěšný milostný příběh. Ellen Page a Marin Ireland to zahrály naprosto fenomenálně. Takže si myslím, že kdyby se nemusely rozloučit kvůli cestování časem a jinými okolnostmi, tak by to byl skutečně epický milostným příběh. Naše Akademie Umbrella dospívá a pokaždé, když je vidíme, se zlepšují v tom, jak lépe porozumět sobě a své rodině. Všichni jsou rozdrceni stejným, velmi hrubým a odmítajícím otcem. Všichni se s tím snaží nějak vyrovnat. Pomáhá jim však rodinná láska a láska k sobě samotným.

TV Guide | Na začátku série nemohli být sourozenci dále od sebe. Jak jednotně si myslíte, že míří do potenciální třetí řady? Myslím, že jednou z nejsladších scén celého seriálu bylo, když Vanya vyjde ven, Diego sedí na schodech a ona se jen opře hlavou o jeho rameno. Je to krásný, sladký okamžik. Myslím, že jsou si teď mnohem bližší. Začínají si rozumět. Není to zdaleka dokonalé, jako v každé rodině, protože jádrem seriálu je nefunkční rodina. Přesto se fakt snaží a pokaždé jsou o něco lepší. Dostávají se tam po malých krůčcích.

TV Guide | Děti Hargreevesovi při zastavení této druhé apokalypsy ztratili Bena. Nejblíže byl právě Klausovi. Jak vidíte, že bude Klaus fungovat Klause bez Bena, jenž byl v zásadě jeho svědomím? Myslím, že to bude příští rok velmi náročná ztráta. Přestože si Klaus na Bena neustále stěžuje, tak je pro něj tou nejbližší osobou v jeho životě. Je to jediná konstanta v Klausově vesmíru a Klaus je v mnoha směrech epickým vzestupem. Ben je úžasný, bystrý muž, kterého milovali všichni sourozenci. Byl to on, kdo si rozuměl se všemi. Máte pravdu, že Ben je jeho svědomím, je to jeho hlas dobra, který mu říká: „To je špatné rozhodnutí,“ nebo „Mohl bys to udělat lépe.“ To, že to ztratil ze své mysli, bude pro Klause do budoucna obrovská ztráta.

TV Guide | Co doufáte, že tématicky prozkoumáte ve třetí řadě?
Pokus o pochopení jejich původu je jedním z témat, kterým se budeme příští rok věnovat. První řada byla setkání s rodinou a druhá řada bylo poznávání rodiny. Třetí řada bude o tom, kdo jsou a odkud vlastně přišli. Co pro ně znamená být superhrdiny. To je opravdu příběh, o kterém bych ve třetí řadě rád zauvažoval. Navíc určitě prozkoumáme i jejich schopnosti, které, jak už jste sami viděli, se ve druhé řadě rozšířily. Možná by mohli přijít i na to, že když spolu používají svoje schopnosti, tak jsou daleko silnější.

Foto: Netflix

Diskuze /1

Londo

Tak Ben by v proměněné realitě, v níž teď jsou, mohl normálně existovat, hm?

27.10.2020 | 19:21:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Jak už to tak bývá, ani v seriálu The Umbrella Academy nechyběly známé „Easter eggs“, které nejen mohly zpříjemnit divákovi sledování seriálu, ale navíc mu mohli předčasně odhalit finále seriálu. V následujícím článku si je podrobně rozebereme.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka