The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) David Castañeda by chtěl vidět konkrétní příběh z komiksu v seriálu

David Castañeda by chtěl vidět konkrétní příběh z komiksu v seriálu

David Castañeda by chtěl vidět konkrétní příběh z komiksu v seriálu

Vměstnat všechno z komiksů do pár epizod není úplně snadné, proto se ne vše dostane na obrazovky. Něco je náročné na natočení, něco se nehodí do celého konceptu a na něco už jen nevyšel čas. Co z předlohy by chtěl v seriálu vidět představitel Diega?

2 0
5.3.2021

David Castañeda se před časem v rozhovoru rozpovídal o tom, kterou scénu z komiksu by si rád zahrál. Jeho odpověď byla prostá. Rád by přivedl k životu hudební skupinu ve složení Diego, Vanya a Klaus, která se objevila v osmistránkovém komiksu Anywhere But Here, jenž časově zapadá do období The Umbrella Academy: Dallas Volume 2.

V komiksovém příběhu vznikla kapela Prime 8's v období dospívání, ze kterého jsme zase tolik neviděli. Kapela měla tři členy, Diega, Vanyu a Bodyho, mluvícího opičáka, který se v seriálu neobjevil. Každopádně i Davidova představa s Klausem určitě nezní špatně. Rozhodně by se do party hodil.


Bude tato dvojka stát u zrodu kapely?

Na konci krátkého příběhu se dozvídáme, že se kapela rozpadla, a to kvůli Diegovi. Její existenci ale nebyl nakloněn ani Sir Reginald Hargreeves. Dokonce Vanyu poslal do Paříže, aby studovala na institutu skutečnou hudbu a zdokonalovala tak své nadání, místo mrhání talentem v kapele. Body za bicími a Vanya s Diegem na kytaru nahráli dokonce jedno celé album s názvem I Don’t Wanna Kill the President, což jak Vanya otci vysvětlila, je myšleno jako způsob politického vyjádření. Ať byl záměr pro jméno alba jakýkoli, rozhodně by se jako odkaz na druhou sérii v té třetí vyjímal. Uvidíme, zda se v třetí sérii nebo v nějaké další, pokud bude dočkáme něčeho podobného, nebo toto upadne v zapomnění.

Foto: Netflix

Líbila by se vám takováto scéna v seriálu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka