The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Proč Luther a Pogo reagovali jinak na sérum?

Proč Luther a Pogo reagovali jinak na sérum?

Proč Luther a Pogo reagovali jinak na sérum?

Pogovi a Lutherovi bylo v The Umbrella Academy injekčně podáno stejné sérum, ale jejich reakce na něj byla úplně jiná. Proč tomu tak je, se dozvíte v následujícím článku.

2 0
19.5.2021

Jako vůdce Akademie Umbrella byl Luther věrný Reginaldovi a týmu a pokračoval v práci pro svého otce, když všichni jeho sourozenci odešli. Jednoho dne byl pověřen zastavením biochemické hrozby, ale věci nevyšly podle plánu a Luther byl vážně zraněn, téměř umíral. Aby ho zachránil, podal mu Reginald injekci séra, které ho sice přivedlo zpět, ale proměnilo jeho horní část těla na lidoopa. Jeho schopnosti ovšem byly zachovány. Po takové traumatizující zkušenosti se Luther samozřejmě snažil přizpůsobit svému novému životu, a tak ho Reginald poslal na Měsíc, aby dával pozor na hrozby. Nyní ve druhé řadě vyšlo najevo, že sérum, které Reginald aplikoval Lutherovi, použil i k záchraně Pog. Výsledky ovšem byly odlišné.

Foto: Netflix


Druhá řada ukázala trochu víc Pogova příběhu a odhalila, že když byl ještě malý opičák, Grace a Reginald ho odnesli do laboratoře a vycvičili ho k vypuštění do vesmíru v raketě. Bohužel raketa explodovala a Pogo se vrátil vážně zraněn. Aby ho zachránil, Reginald mu injekčně podal sérum, které z něj pomalu udělalo sapientní verzi viděnou v první řadě. Obsah séra není znám, ale různé reakce na něj fanoušky přimělo podivit se nad tím, že každý na to měl úplně jinou reakci. Teorie fanoušků naznačuje, že je to proto, že sérum bylo vyrobeno z Pogovy krve a Reginald experimentoval s jeho DNA, aby mu poskytl vylepšené kognitivní schopnosti. Někteří zase věří, že je do jisté míry rozumné, když sérum téměř proměnilo zvíře v člověka, tak zase naopak promění člověka téměř ve zvíře.

Reginald si však možná nebyl plně vědom účinků séra na člověka. Reginaldova reakce na Pogovy změny byla mnohem pozitivnější než jeho reakce na Luthera. Zatímco s Pogem zacházel jak s dítětem a naučil ho mnoho dovedností, tak naopak Luthera z opovržení vyslal Luthera na Měsíc na údajně důležitou misi, která možná nebyla skutečná. Ve třetí řadě by mohlo být konečně vysvětleno, co je v séru a taky proč Pogo a Luther na to reagovali odlišně.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka