The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Reginald mohl stvořit Vrabčí Akademii kvůli Pětce

Reginald mohl stvořit Vrabčí Akademii kvůli Pětce

Reginald mohl stvořit Vrabčí Akademii kvůli Pětce

Ve třetí řadě by mělo být vysvětleno, proč Sir Reginald Hargreeves vytvořil Vrabčí Akademii a je velká pravděpodobnost, že za to může právě Pětka.

6 0
20.5.2021

Po krátkém časovém skoku ve druhé řadě se přeživší sourozenci vrátili na primární časovou osu a zjistili, že je nahradila Vrabčí Akademie. Po opuštění roku 1963 v naději, že se vrátí na opravenou současnou časovou osu, Akademie Umbrella našla Vrabčí Akademii v jejich starém domově. Nahradila je nejen nová skupina, ale Reginald je stále naživu a vede se mu dobře v časové ose, kam přicestovali. Šokující je ovšem skutečnost, že Ben nebo verze Bena je také naživu a zdánlivě působí jako vůdce Vrabců.

Vzhledem k existenci Vrabčí Akademie vzniká otázka, proč Reginald cítil potřebu vytvořit tuto novou skupinu supermocných jedinců. I když to bude bezpochyby vysvětleno ve třetí řadě, tak některé poznatky lze získat ze setkání Reginalda se svými dětmi v 60. letech během druhé řady. V epizodě A Light Supper pozval Reginald členy své budoucí Akademie Umbrella na večeři, aby zjistil, proč ho sledovali. Dospělí sourozenci nedokázali na Reginalda zapůsobit a místo toho se představili jako nefunkční skupina s talentem na neúspěch. Předpokládalo se, že tento negativní dojem způsobil, že Reginald v budoucnu vytvořil Vrabčí Akademii, protože si uvědomil, že právě tato Akademie je předurčena k záhubě. Je pravda, že Reginaldův sólový rozhovor s Pětkou po večeři mu mohl dát ospravedlnitelnější důvod, proč miliardář vytvořil Vrabčí Akademii.


Foto: Netflix

Po katastrofálním setkání mezi Reginaldem a sourozenci Pětka zůstal, aby si popovídal se svým otcem. Reginald odkazoval na Pětku jako na „rozumného z celé party“ těsně předtím, než Pětka prozradil, že je mnohem starší, než vypadal. Popili, Pětka popsal své boje s cestováním v čase, zatímco mu Reginald navrhl, aby začínal pomalu s vteřinami místo desetiletími. Konverzace vypadala neškodně, ale když Pětka mluvila o svém potenciálu cestování v čase a obtížích s jeho kontrolou, Reginald mohl být vyděšený jeho schopnostmi. Toto odhalení by kromě problémů kolem ostatních sourozenců Hargreevesových mohlo stačit k tomu, aby to Reginalda odradilo od vytvoření původní skupiny.

Navíc se mu Pětka omluvil za to, že svému adoptivnímu otci dával zabrat v jeho mladých letech. Reginaldova verze ze 60. let si to mohla přebrat tak, že Akademie Umbrella se dala těžko zvládnout, a tak náhrada za ně by mohla být snadnějším řešením, jak nové členy ovládat. Zda toto uvažování vstoupí do hry, se teprve uvidí.

Diskuze /1

Diabol

Dnes som dopozeral UA prvý krát a mám otázku, nevznikla ta nová akadémia z dôvodu, že 7 zanechala tomu chlapcovi očividne nejaké schopnosti a Reginald ho našiel a začal s nimi pracovať?

19.8.2021 | 21:22:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka