The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Tři nové tváře, které uvidíme ve druhé řadě

Tři nové tváře, které uvidíme ve druhé řadě

Tři nové tváře, které uvidíme ve druhé řadě

Stále marně čekáme na datum premiéry druhé řady The Umbrella Academy. Natáčení probíhá a stanice Netflix zatím nezveřejnila nic nového. Víme však, že kromě herců, které jsme viděli v první řadě, uvidíme tři nové tváře. Pojďte se s námi na ně podívat.

10 0
14.10.2019

Natáčení druhé řady seriálu The Umbrella Academy je v plném proudu. Zatím víme, že druhá řada bude mít, stejně jako první řada, 10 epizod. Stanice Netflix odtajnila jejich názvy, což už od nás víte. Nyní pro vás máme další informace, se kterými přišel server Hollywood Reporter, a to ohledně obsazení tří nových rolí.

Měli bychom se setkat s našimi známými postavami v podání Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castañedy, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera a Justina H. Mina. Kromě nich byli obsazeni ještě Ritu Arya, Yusuf Gatewood a Marin Ireland.


Ritu, kterou známe především ze seriálu z produkce AMC Humans, byla obsazena do role Lily. Lily je chameleon, dokáže být jak brilantní, tak klinicky šílená, a to podle toho, co situace vyžaduje. Je sarkastická, nepředvídatelná a má zvrácený smysl pro humor.

Yusuf v poslední době zazářil zejména v seriálu od Amazonu Good Omens a v několika řadách seriálu The Originals. V seriálu si zahraje Raymonda, rozeného vůdce. Má všechno, co potřebuje. Je chytrý, vážný a má dostatečnou sebedůvěru, aby to nemusel nikomu dokazovat. Je vřelý, oddaný a má jedinečnou schopnost vás odzbrojit jediným pohledem.

A nakonec Marin, obsazena do nového s napětím očekávaného seriálu od FX Y: The last Man, uvidíme v roli Sissy. Neohrožené matky z Texasu, která se vdala jen z těch špatných důvodů.

Jak doplňuje server Screen Rant, o ději toho bohužel zatím moc nevíme. Původní komiks následovala dvě pokračování, ale těžko říct, jestli bude druhá řada založena právě na nich.

Jste zvědaví na úlohu, kterou nové postavy sehrají? My rozhodně ano. O své názory se s námi můžete podělit ve svých komentářích.

Zdroje: THR, Screen Rant

Diskuze /2

tominotomino

Jen malé upozornění… Humans nemá nic společného s ABC, když už tak s AMC (na kterém se seriál vysílal v USA) ;)

#2 Zira
webmaster
14.10.2019 | 22:10:49
Zira

#1 tominotomino: Díky :) opraveno

webmaster
14.10.2019 | 23:05:50
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Kde se skrývaly Easter eggs v první řadě?

Jak už to tak bývá, ani v seriálu The Umbrella Academy nechyběly známé „Easter eggs“, které nejen mohly zpříjemnit divákovi sledování seriálu, ale navíc mu mohli předčasně odhalit finále seriálu. V následujícím článku si je podrobně rozebereme.

Reklama

Narozeniny herců

Reklama

Momentka

Momentka